Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hülye voltam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülye voltam, hogy tehetném jóvá?! (lent)

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy férfinek, ezt egyáltanán nem bánom.

Felesége van, de csak érdekből van vele, és nem szeretne válni mert elveszítené a házat és a rengeteg pénzt. Az a nő nagyon kikészíti, és mondja h emiatt szüksége van arra h szeressem.. Szeretem is nagyon, de az utóbbi 3 hónapban rengeteget vitatkoztam vele, ami miatt lelkiismeretfurdalásom van!!Nem érdemelte meg, de félek h nem fog tudni megbocsátani tiszta szívből, néha nagyon kiborított és emiatt elég durva dolgokat mondtam neki.. Szeretném jóvá tenni!! Szerintetek mi segítene, vagy hogy közelítsek ahoz hogy újra a régi legyen minden?! Nem szeretném ha a 2010 is így kezdődne.. Fiúk ti mit értékelnétek engesztelés képpen? Lányok aki volt ilyen helyzetben, mit csinált? Kérlek segítsetek!!


2009. dec. 30. 01:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszíteni!!!
2009. dec. 30. 01:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el, főzz neki, nézz a szemébe és őszintén kérj bocsánatot. Biztosan meg fog bocsátani neked :)
2009. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a bűnbocsánat mindig úgy kezdődik hogy a bűnbocsánó letérdepel... a többit a fantáziádra bízom.

Komolyra fordítva: nem tudom mennyire haragtartó, de ha meg tudjátok beszélni és őszintén elnézést kérsz, akkor tuti nem fog tudni haragudni. LEhet hogy egy darabig tüskeként benne lesz, de az még mindig a kisebb rossz minthogy elveszítsd... szerintem

24/F

2009. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"Felesége van, de csak érdekből van vele, és nem szeretne válni mert elveszítené a házat és a rengeteg pénzt."


Jól át vagy vágva a palánkon... Lefordítom a fenti mondat mit jelent. A pasasnak ez az egész nagyon kényelmes, és neki megéri, hogy a pénze felét és a háza felét ne bukja el. Ha házasok, akkor fele-fele van váláskor, és csak azt kell felezni amit a házasság alatt szereztek a felek. Illetve ha van házassági szerződés, amit még az "igen" előtt írtak, akkor asszerint kell eljárni.

Ne légy naív. Megismert egy nőt, elvette, vele van, vele él. Egy férfi, ha férfi a talpán, és szeret valakit, akkor lép, legyen bármi is az ára. De a kényelme fontosabb, mint te, ez az igazság.

Soha nem fog elválni, soha nem lesz egyedül a tiéd. Nyilván azt mondja neked, hogy még szex sincs otthon... csak ezt el ne hidd!!!!!

Ezek után az engesztelésről kitalálhatod a véleményem...

Egyébként hány éves vagy ehhez a szuper helyzethez?


F/28

2009. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elhiheted, a korom megvan hozzá, egyébként amit mondassz nem hülyeség, csak te ebbe az egész helyzetbe nem látsz bele. Mindent tudok amit tudnom kell, egyedül azt nem, amit megkérdeztem. Nekem csak arra kellenek tippek, kiokosításra nincs szükségem!! Előzöknek köszömöm szépen:)
2009. dec. 30. 02:11
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Hülye liba vagy anyukám már ne is haragudj.

még neki kéne elnézést kérnie, amiért szeretői státuszban tart téged, de fel nem vállal és az asszonyhoz húz haza vacsorára. ja, hogy a rengeteg pénzt nem akarja veszni hagyni meg a házat? te is nagyon jól tudod, hogyha szeretünk valakit és vele akarunk lenni, akkor nincs az a kacsalábon forgó palota, ami eltántoríthatna attól, hogy szerelmünk tárgyával lehessünk, felvállalva azt. a 2010-es évet meg kezd azzal, hogy pitizés helyett kilököd és megpróbálsz független pasi után nézni, aki szeret és tisztel.

24 N

2009. dec. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
02.06-os vagyok megint... Én elhiszem, hogy megvan a korod (bár leírni mégsem mered) Ellenben itt feltenni egy ilyen kérdést, hogy hogy engeszteld ki... nos... ez nem vall túl sok sütnivalóra. Már bocsánat, de tényleg ez jön le!
2009. dec. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

nemtudom minek pörögtök olyanon amin nem kéne. Ő csak annyit kérdezett hogy hogyan tehetné jóvá. Szerintem a saját döntése hogy kivel mikor hogyan folytat kapcsolatot. LEírta mert úgy érezte hogy hozzátartozik a történethez. De ettől még nem kaptatok felhatalmazást hogy megmondjátok mi a tuti...

Hagyjuk meg a ezt neki. És szorítkozzunk a válaszra.

2009. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm:)
2009. dec. 30. 02:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha azt érzem azért irogatnak ide emberek, mert ennek nincs tétje. A kishölgy is nyilván ha elmondja a barátainak a sztorit, és a végére biggyeszti, hogy na hogy engeszteljem ki... Hát kétlem, hogy bárki is megállná szó nélkül a történetet, és csak annyit mondana, hogy süss egy tortát!

Sokszor olyan kérdések vannak itt, amin érződik, hogy a barátoktól nem merik megkérdezni, mert félnek attól, hogy meg lesz nekik mondva a tuti, és fel kell ébredni a csipkerózsika álomból. Itt viszont ha jön egy olyan vélemény, ami nem tetszik, akkor nyugodtan le lehet szólni a másikat, hogy áááá ez hülye...

2009. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!