Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hülye voltam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hülye voltam, hogy tehetném jóvá?! (lent)

Figyelt kérdés

A szeretője vagyok egy férfinek, ezt egyáltanán nem bánom.

Felesége van, de csak érdekből van vele, és nem szeretne válni mert elveszítené a házat és a rengeteg pénzt. Az a nő nagyon kikészíti, és mondja h emiatt szüksége van arra h szeressem.. Szeretem is nagyon, de az utóbbi 3 hónapban rengeteget vitatkoztam vele, ami miatt lelkiismeretfurdalásom van!!Nem érdemelte meg, de félek h nem fog tudni megbocsátani tiszta szívből, néha nagyon kiborított és emiatt elég durva dolgokat mondtam neki.. Szeretném jóvá tenni!! Szerintetek mi segítene, vagy hogy közelítsek ahoz hogy újra a régi legyen minden?! Nem szeretném ha a 2010 is így kezdődne.. Fiúk ti mit értékelnétek engesztelés képpen? Lányok aki volt ilyen helyzetben, mit csinált? Kérlek segítsetek!!


2009. dec. 30. 01:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered. Tippet nem tudok adni hogyan engeszteld ki. Hiszen TE vagy a SZERETŐJE. Neked kell tudni, hogy mire érzékeny és mi az amivel le tudod venni a lábáról. Azzal viszont nem értek egyet, hogy hosszú távon ez neked jó lesz. Voltam szerető státuszban tudom mit írok. Inkább soha többé ilyen helyzet. Egyszer majd rájössz. De ne legyen későn és tudj utána új életet kezdeni. 29/N.
2009. dec. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tartom nyerő ötletnek hogy ilyen kapcsolatban tengődj, ahol te csak a második vagy, de ha te így érzed boldognak magad, akkor a legjobbakat kívánom. :) A Te döntésed, a Te életed.

És a válasz: nos az a gond, hogy azt se tudjuk, mivel bántottad meg. De értelmes pasiknál egy őszinte elbeszélgetés mindenképp segít a helyzeten. Az összeveszések nagy részét el lehetne kerülni ha a felek néha megbeszélnék egymással ügyes-bajos dolgaikat.

2009. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam szeretői státuszban. Kb egy hónapig. Akkor a párom elköltözött a feleségétől, beadta a válópert, megosztották a pénzt, eladták a házat. Azt mondta, ő képtelen arra, hogy hazugságban éljen, és ne vállalja fel nyíltan a szerelmét. Aki szerelmes, az mindent megtesz azért, hogy a kedvesével legyen boldog, és vele élje le az életét. Gondolom, ezzel te is így vagy. Komolyan elhiszed azt a béna dumát, hogy érdekből van a nejével? A pénz, és ház fele amúgy is az asszonyé, akár házasok, akár nem. Közösen költenek, vele tölti az ünnepeket, hozzá bújik esténként, az ő főztjét eszi, őt vállalja az ismerősei előtt.


Tömören: én azt csináltam, hogy közöltem, nem akarok szerető lenni, mert normális kapcsolatra vágyom, nem arra, hogy egy nős pasi titkos játszótársa legyek. Otthagytam, nem érdekelt, hogy zokog. Rá két napra reggel a postaládámban volt egy albérleti szerződés másolata egy lakáskulccsal, és egy gyűrű. Jövőre leszünk 15 éves házasok. :)

2009. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó sztori nagyon jó, szép kis történet a maga módján:)

A kérdezőnek nem tudok különösebben segíteni, de tény, hogy nem a legjobb kapcsolatban vagy. A kiengesztelés módját te tudod kitalálni, te ismered, a bocsánatkérés mindenesetre nem árt.

2009. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!