Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint bunkó...

Véleményetek szerint bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Anyósék hetente jönnek hozzánk.Mielőtt jönnek rendesen feltakaritok hogy jól nézzen ki a ház(egyébként sem élünk kupiban).Régebben anyósom mindig mosogatni akart,mostmár ügyelek arra hogy ne legyen mit,még egy pohár sem.Nem szeretem ha a dolgaimhoz nyulnak,ezt anyukámmal is letisztáztam és a férjem is mondta már az anyjának hogy hagyjon,ilyen vagyok és kész.Ünnepi alkalommal anyosóm mosogathat,ebbe belementem.

Most is eljöttek és a reggeli kávéscsésze benne volt a mosogatóban,odajön megkérdezte elmosogathat-e,mondtam semmi szükség rá csak ez a két csésze koszos,nincs mosatlan,erre mégegyszer rákérdez,mondom nem kell,erre jön azzal hogy fázik a keze és a mosógatóvizben felmelegszik.....ekkor kibuktam és mondtam neki hogy ott a kályha melegitse meg ott a kezét.

Később elgondolkodtam hogy lehet ez durva volt kicsit,soha nem sértegetem anyóst,de elborult az agyam.

Most lehet jönni azzal hogy pitiáner dolog de ha ráhagyom egyszer nem hagy békén,én meg mint emlitettem nem szeretem ha a dolgaimhoz nyulnak.Sógornőm is igy kezdte,aztán mikor vendégségbe jött egyszercsak kiszedte a gépből a ruhákat és kiterigetett,nem is szólt semmit.

Most nem tudom hogy ez neki hogy esett,szerintetek bunkó voltam vagy igazam volt?


2011. dec. 28. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is pitiáner dolgok ezek. Elég banális ilyen dolgokon felhúzni magad. Sokkal fontosabb dolgokra is lehetne fordítani ezeket a negatívan "hasznosított" energiáidat. Addig kell megbecsülni a másikat, míg köztünk lehet. Mindenesetre az anyósodnak tiszteletben kellett volna hagynia a kérésedet, még akkor is, ha nem ért vele egyet.
2011. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Megértem, hogy így reagáltál. Én sem szeretem, ha olyan dolgokat csinálnak amiket már többször kértem, hogy ne csinálják. Ha többedszerre kell elmondanom, hogy köszönöm, de nem kell, én is kiakadok!
2011. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Igazi kőbunkó voltál vele!
2011. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát jobb mintha azt mondtad volna, hogy v*rje ki az após f*rkát, a mozgástól majdfelmelegszik...:DDD


de nem-sztm. nem voltál bunkó. Inkább az a bunkó sztm. aki ha mondanak neki valamit, egyszerűen - jobb esetben nem érti meg, rosszabb esetben pedig lesz*rja...


Gondolom az anyós vadidegeneknél, v. más pl. nyílvános helyen nem kezd el olyan dolgokat csinálni, amiről tudja, h. nincs megengedve... :-/

2011. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem voltál bunkó. Kérted szép szóval, de ha nem használ igenis meg kell mondani a frankót! Szerintem jól tetted. Ha nem érti meg, akkor jó hogy elborul az agyad. Én sem bírom elviselni ha valaki a cuccaimhoz nyúl engedély nélkü..egyszer egyik unokatesóm szedett ki valamit a zárt táskámból, miután megkértem h ne szedje ki azt a valamit, direkt behúztam a cipzárt az orra előtt. Erre megvárta míg kimentem és akkor szedte ki..nekem is eldurrant az agyam és úgy kiosztottam h 1-2 hónapig nem is beszéltünk..16/L
2011. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azt a két bögrét igazán hagyhattad volna, hogy elmossa, főleg ha tényleg segíteni akart, nem csak kötekedni. Mondjuk én nem szeretek mosogatni, tőlem akár mosogatógépnek is beállhatna az anyósom, én nem akadályoznám meg :) Mert ez azért nem ugyanaz, mintha valaki a ruháid között turkálna hogy rendet rakjon.
2011. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért fura ez nekem mert én elfogadom az ő szabályait.amig ott "éltem",jártam a fiával rendet raktam magam után,aztán ahogy külön mentünk közölte hogy mi ott vendégek vagyunk és nem kell semmit csinálnom.Mindig megkérdezem miben segithetek ő mondja hogy semmiben és kész,nem erőszakodkodom,nem tolakodom hogy de akkor is.Akkor ő miért nem fogadja el azt hogy én sem szeretném ha nálam pakolgatna?
2011. dec. 28. 11:12
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Nem voltál bunkó, a te házadban az van, amit te mondasz, ha nem képes felfogni, az ő baja. Utálom, mikor erőszakoskodnak, csak azért is rád tukmálják az akaratukat. Ha annyira akar, mosogasson otthon, de te már megkérted, h nálad ne, erre mégis akaratoskodik.


Amennyiben nem paraszt stílusban, hangszínnel tetted helyre, semmi bunkóság nem volt benne.

2011. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Ó bakker, képes voltál ezért megbántani, csak mert el akart mosni két csészét? Igen, nagyon bunkó voltál.
2011. dec. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sem volt bunkóság. Vannak akiknek vannak beidegződéseik, talán neki is ilyen ez a mosogatás. Ha igen, akkor hiába mondod neki, nem fogja megérteni...
2011. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!