Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyennek lenniük?...

Miért kell ilyennek lenniük? Beteg vagyok, de azért menjek suliba.

Figyelt kérdés

Folyamatoson fújom az orromat és be van dugulva, a fejem szétrobban, nagyon fáradt vagyok. Ha megyek 5 m-t, már fulladok, mert alig kapok levegőt..

Mondtam itthon, hogy nem akarok holnap menni, mert ma is zavartam az órákat, hogy folyton fújom az orromat meg néha rám jön a köhögésroham, de azt mondták, hogy bírjam már ki a holnapi napot.. De 9 órám lesz :S


Ráadásul az sem megoldás, hogy szó nélkül elmegyek a háziorvosomhoz, mivel apukám a háziorvosom!


Mit tegyek? Egész délután aludtam, de nem vagyok jobban, sőt...


2013. jan. 10. 19:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
19-es könnyen beszélsz!Dolgoztál te már egyáltalán valahol?Nem tűrik a betegállományt a munkahelyeken,arról nem is beszélve,hogy a táppénztől akár éhen is lehetne halni!Kevés ember engedheti meg magának hogy táppénzre menjen!
2013. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
ne hasonlítsuk össze a sulit egy gány munkahellyel. arról nem a kérdező tehet, hogy ti olyan helyen kell dolgozzatok ahol nem becsülik meg a munkavállalót. pedig a munkáltató is belegondolhat, hogy inkább bevállalná, hogy egy embere nem dolgozik pár napot, minthogy 10x több embere termeljen lassabban, hibásan mert mind beteg lesz.
2013. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ja és jut eszembe ilyet kikúrálni k*rvára nem egyszerű, ahogy itt valaki leírta, persze, az én alig 37 fokos hőemelkedésemet még viszonylag könnyű volt legyűrni, de az is több napig tartott, folyamatosan fulladtam, levegőt sehol se kaptam, és mivel karácsony volt, mézes fokhagymát meg mézes fekete retket kellett ennem :@ Gusztusos volt. Ismétlem így is 4-5 nap volt, mire elmúlt. Na most egy 37,8 fokos hőemelkedés már majdnem láz, meg ha fertőző, akkor nem tanácsos másokat is megfertőzni. Nekem hasonló esetben mindig megengedték, hogy itthon maradjak.
2013. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"19-es könnyen beszélsz!Dolgoztál te már egyáltalán valahol?Nem tűrik a betegállományt a munkahelyeken,arról nem is beszélve,hogy a táppénztől akár éhen is lehetne halni!Kevés ember engedheti meg magának hogy táppénzre menjen!"


Nem is lenne szükséges egy hét táppénz, ha az ember az elején rászánna két napot és elejét venné az egésznek.

2013. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Egy ilyen kis sz.ros megfázással más dolgozik!"


Jah munkatársam is azt csinálta egy ilyen kis "sz.ros" megfázással. Egy hétre rá munka közben esett össze, és rohantunk vele a kórházba. Két hetet feküdt benn akut tüdőgyulladással, plusz két hét kényszerpihenő otthon. Nincs az a munkahely, amelyik ezt megéri.

2013. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én simán háziorvost váltanék...
2013. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

25-ös okos vagy....

Természetes,hogy az ember próbál vigyázni magára,és elejét venni a betegségnek,csak nem mindig sikerül!

2013. jan. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!