Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyennek lenniük?...

Miért kell ilyennek lenniük? Beteg vagyok, de azért menjek suliba.

Figyelt kérdés

Folyamatoson fújom az orromat és be van dugulva, a fejem szétrobban, nagyon fáradt vagyok. Ha megyek 5 m-t, már fulladok, mert alig kapok levegőt..

Mondtam itthon, hogy nem akarok holnap menni, mert ma is zavartam az órákat, hogy folyton fújom az orromat meg néha rám jön a köhögésroham, de azt mondták, hogy bírjam már ki a holnapi napot.. De 9 órám lesz :S


Ráadásul az sem megoldás, hogy szó nélkül elmegyek a háziorvosomhoz, mivel apukám a háziorvosom!


Mit tegyek? Egész délután aludtam, de nem vagyok jobban, sőt...


2013. jan. 10. 19:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem válts háziorvost, jogod van hozzá. Apád meg elgondolkodhat...

Szerintem ha szarul vagy semmi értelme a suliban terjeszteni a kórt. Feküdj és pihenj.

2013. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Miért akkora baj ha otthon maradsz pihenni? Hány éves vagy?
2013. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
9%
Egy kis nathaval nehogy mar otthon maradj, ha mindenki otthon maradna ennyi bajjal, mit gondolsz, mennyi ember jarna dolgozni meg iskolaba? Ne hagyd el magad, a hozzaallasod is eleve negativ, ezert erzed magad szarul, mert meg be is beszeled magadnak, hogy halalos beteg vagy. Faj a fejed? vegyel be fejfajas csillapitot. Tudod hanyszor mentem suliba kohogessel, lazzal? Azota meg hanyszor betegen dolgozni. Legalabb altalanos isklas felsos vagy, ha 9 orad van, mar nem vagy kisgyerek, tessek osszeszedni magad, ha gepezni nem faj a fejed, akkor suliban ulni se fajjon, egyebkent meg elarulom, hogy 2-3 ora gepezes utan fajhat a fejed.
2013. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
98%
Mennyi empatikus ember...
2013. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenki reagál ugyanúgy a lázra. Ismerősöm 38,5-el is simán futkozik, nekem meg már 37,5-el ráz a hideg és fájnak az izületeim. Mondjuk így is elmegyek dolgozni, de nagyon szarul vagyok...
2013. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

jaaaj én melozni járok iylen állapotban. hát gratulálok... oké hogy a dolgozo élet megköveteli mert kirugnak ha nem mész de ö még suliba jár simán otthon maradhatna ha az apja nem lenne farok. a betegséget meg jobb ha kifekszi föleg ha már hüemelkedése van az már simán mehet át lázba is.....

minek zavarjam meg fertözzem a többit ha nem muszáj?

majd a sok barom aki lázasan jár melozni mert munkamániás az majd pár év után sulyosabb bajokkal küzdhet...baromság.

kollegám is bejött enyhe höemelkedésesel és utána még hetekig volt valami baja mert nem tudta kifeküdni.aztán meg maradhattam én otthon mert nyilván elkaptam...

2013. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Á, mintha magamról olvasnék. Az én apum is orvos, a háziorvosom. És én is mindig ezzel szívtam suliban, hogy ha olyan bajom volt, ami nem fertőzött, akkor kaptam gyógyszert és irány iskolába. Kivétel volt ezalól, ha lázam is volt, olyankor nem küldött. Illetve ha tényleg fertőztem, akkor sem. Szóval én hiába adtam elő a hattyúk halálát, hatástalan volt a dolog. Mennyit mérgelődtem emiatt, édes istenem... Ma már főiskolás vagyok, itt már nem számít az ilyen, ha beteg vagy, nem mész és kész, a kutyát nem érdekli. Szerintem nem tudsz rá hatni semmivel. Ha reggelre belázasodsz, akkor talán megenyhül, ha az enyémből indulok ki. De amúgy azt fogja mondani, hogy ez az egy nap semmi, és ott lesz a hétvége gyógyulni.
2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

"Egy ilyen kis sz.ros megfázással más dolgozik!"


Hát kib@szott büszke lehetsz rá, hogy lefertőzöl magad körül mindenkit!

2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó.Nem büszkeség mindenkit lefertőzni,de manapság a legtöbb ember nem engedheti meg magának a betegszabadságot mert rögtön kirúgják az embert...
2013. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem is jobb lenne, ha nem kellene betegen járni munkába, suliba, oviba stb. De nincs mit tenni, a kötelesség az kötelesség. Lázzal már más lenne a helyzet, az elég ok, a sima megfázás, torokfájás, fejfájás nem számít elég oknak. Rohanó világot élünk, és van ám, hogy ha kell lázasan is bemész mert pl nincs aki helyettesítsen (tapasztalat). Nekem amikor megjön, akkor annyira nem tudok koncentrálni, hogy csak a szidásokat gyűjtöm be mert mást nem tudok csak ügyetlenkedni, nincs koncentrációm, pedig igyekszem összeszedni magam..:/ (hasfájós vagyok, a folyamatos wc-be rohangálás sem kellemes). Ez van, túléli az ember ezt is, ha lesz babád, kicsi gyereked, akkor ő sem fogja azt nézni, hogy a szülő épp orrfolyós vagy sem, követeli a magáét és neked csinálni kell, és türelmesnek lenned. Mi is ilyenek voltunk, nem rosszból írom :). Csak példa volt.
2013. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!