Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit várt anyám? Mit...

Mégis mit várt anyám? Mit tegyek hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Nagyban ő tehet róla hogy elcseszett gyerekkorom volt. A félig alkoholista apámmal együtt. Sokszor hibáztattak olyanokért is amikhez semmi közöm. 15 évesen már elkezdtem dolgozni meg próbáltam önálló lenni hogy minél hamarabb elmehessek onnan. Mindegy is. Amikor úgy volt hogy hamarosan elköltözöm anyám elkezdett anyáskodni és olyanokat csinált amilyet azok előtt soha, hogyha úgy viselkedett volna végig akkor most valszeg nem lenne ez. 3 éve költöztem el azóta nem sokszor voltam ott és nem is tervezem hogy leszek. Meguntam anyám állandó hisztijét meg állszentségét ezért úgy csináltam sokszor mintha nem lennék otthon erre rám hívta egyszer a rendőröket hogy eltűntem. Normális? Múltkor elkezdett nekem sírni az ajtó előtt hogy bocsássak meg neki, szeret, sajnálja meg mittudomén. Hát hol érdekel? Asszem sose szeretett igazán pedig volt amikor nagy szükségem lett volna rá...és pont azokra számíthattam akikről nem gondoltam volna. Leszólja a barátaimat, mégis több szeretet van bennük mint anyámba. Karácsonykor azt mondta hogy ha idén se megyek át akkor többet nem hallok róla. Tegnapig bírta. Nem tudom mit akar tőlem. Régen miért nem bírt velem foglalkozni? Tegnap kioktattam és elküldtem a bánatba, nekem ilyen anya nem kell. Durva voltam vele, kicsit rosszul érzem magam miatta de mit várt, hogy majd egyből a nyakába ugrok? Vagy mi? Nem akarok soha többé találkozni vele mert leszarom, nem érdekel, utálom. Mit tegyek hogy ne jöjjön ide?

21/F


2013. jan. 5. 18:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
62%
sz.tem adj neki még egy esélyt.az, hogy akkor nem hallasz felőle és nem bírta ez azt bizonyítja, hogy SZERET!és nem akar elveszíteni. ha pedig annyira nem akarod akkor távol tartási. de én átgondolnám.
2013. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
kérj távoltartásit. sajnálom hogy ezt kell mondanom de az anyád valószínűleg megőrült.
2013. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
A szülőknek gyakori szokásuk, hogy a gyerekeket hibáztatják. Talán azért mert úgy könnyebb elfogadniuk az adott helyzetet /másra terelni a problémákat/ és ilyenkor észre sem veszik, mekkora támadásnak veszik a helyzetet. Én úgy gondolom hogy édesanyád szembesült a ténnyel, hogy elvesztett téged, és most próbál visszaszerezni. Neki, úgymond most nőtt be a feje lágya. Én mindenképp azt tanácsolom, hogy fontold meg a dolgot. Képes lennél azzal a tudattal élni, hogy nem bocsájtottál meg neki? Ezt persze nem várhatja az ember egyik napról a másikra, csak szép fokozatosan. És annak is nagy a valószínűsége, hogy sosem lesz "igazi" anya-gyerek kapcsolatotok. Ám ha mindenképp ragaszkodsz ahhoz az állásponthoz, hogy nem tudod megbocsájtani amit veled tett, nyugodt, és komoly körülmények között mond meg neki, mekkora fájdalmat okozott neked, és te sosem leszel képes ezt megbocsájtani.
2013. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
Vannak olyan tettek,amit soha nem lehet jovatenni. De ha gyulolod anyad,azzal magadat mergezed. Bocsass meg,ne neki,ha az nem megy,csak azt,amit tett,gondolj arra,hogy nem tudta felmerni a tettei kovetkezmenyeit. Ekkor el tudod neki mondani higgadtan,hogy a mult miatt nem tudsz ra soha igazi anyakent tekinteni,de probalod megerteni,hogy valtozott. Ha megigeri,hogy nem zaklat a lakhelyeden,mondjuk havonta egyszer meglatogatod,de tobb csaladi eletre ne szamitson toled. Ha nem erti meg,hagyd akkorra a durvabb eszkozoket.
2013. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!