Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 168 cm 53 kg lettem. Most...

168 cm 53 kg lettem. Most híztam 5kg-ot. De anyám minden este 8 után! Tukmálja rám az édességeket. Miért? És tudja, hogy soha se kérek. Miért mondja mindig?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a baj h vékony voltam, most "meghíztam" és azt mondta így már szép vagyok. Akkor mégis miért mondogatja mindig ezeket?:S
2013. jan. 3. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert az ember eredendően örül neki, ha ételt kínál a szeretteinek, és azok jóízűen elfogyasztják.
2013. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenhogy szép vagy, anyukádnak meg főleg. Azért kínál, mert szeret, nem akarja, hogy lemaradj bármi jóról.


Biztos, hogy nem azért csinálja, hogy kiidegeljen vele.

2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
mert örül neki,hogy végre megfelelő súlyt értél el és szeretné ezt az állapotot fent tartani :)
2013. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nagyon jó alakod lehet nincs szükséged fogyásra és örülj hogy anyukád ilyen gondoskodó veled :)
2013. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Karácsony után lemegy az az 5 kg, és akkor újra vékony leszel, ő pedig mégjobban fogja tukmálni az édességet. Ha nem kéred, utasítsd vissza. Ha nem fogja fel, akkor erélyesebben. Én is pont karácsonykor kaptam meg nagymamámtól, hogy most épp nem beesett az arcom, pedig már beteges volt, ahogy kinéztem (én már 3 éve ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkezek, amikkel te most, nem nőttem, nem híztam, nem fogytam, ő mégis mindig vékonyabbnak és vékonyabbnak titulált, most meg már egész jó vagyok).
2013. jan. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert irigy és ezt az irigységet anyáskodásnak, gondoskodásnak álcázza. Normális ember - pláne egy anya! - soha nem tukmál senkire semmiféle ételt, vagy mást (pl. ruhát, akaratot, véleményt stb.)


Egyszerű: kategorikusan utasítsd el, és mondd meg neki, hogy fejezze be a tukmálást. Majd ha éhes leszel, megtalálod magadtól is az ételt.

2013. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képet.
2013. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert gondoskodó és talán azért is, mert örül, hogy a túlzott soványság helyett kezdesz egészséges testsúlyt elérni. Lehet, aggódik is kicsit érted és azt hiszi, azért vagy túl vékony, mert nem eszel eleget, esetleg hogy azt is hiheti, hogy nem eszel annyit sem, amennyi jólesne. Gondolom, mindent meg akar neked adni.
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!