Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám ma este is f@szán...

Anyám ma este is f@szán bepiált üvötözött kimegyek maradjon csöndben 10kor lefekütem azóta üvöltözöt 3ig kb megyek erre hátraesett aküszöbön és azt hiszi hogy meglöktem mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 02:57
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
rugdpofán a barmot
2010. okt. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:/
2010. okt. 25. 03:25
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
semmit, miért, meg akar verni vagy mi? majd ha kijózanodik beszélj vele, részegen úgyse lehet... hány éves vagy?
2010. okt. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
ved fel videóa, azt mutasd meg ha józan
2010. okt. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
d, r kimaradt bocs
2010. okt. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
szólj ma az osztályfőnöködnek, a gyermekvédelmis tanárhoz fog irányítani
2010. okt. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Te szegeny!

Ha van mobilod, akkor vedd fel videora, amikor igy viselkedik!

2010. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Szard le,hogy mit gondol.Az alkoholisták tele vannak kényszerképzetekkel,sokszor légből kapott állításaik vannak,amik nem fedik a valóságot,de meggyőzni nem lehet őket.
2010. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudj hogy mit csinált éés a legroszab amikor józanodik nem fáj a feje már nincs agysejtje sem ami fájhatna vagy nemtudom egypként 15éves leszek
2010. okt. 25. 13:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor próbáld inkább elkerülni, úgysem hallgatna rád. Talán józanul beszélhetnél vele, de nem vagyok benne biztos, hogy az hatásos lenne. A videó szerintem is jó ötlet, talán megdöbbenne, ha szembesülne azzal, hogy milyen ittasan.

Mindenképpen jó lenne, ha beszélnél erről egy olyan felnőttel, akiben megbízol, hátha tud segíteni. Én így nőttem fel, mindkét szülőm ilyen volt, nálunk is volt jópár hasonló eset, de nem mertünk gyerekként szólni senkinek, mert szégyelltük, hogy ilyen szüleink vannak. Mai napig bánom, hogy a titkolózásba menekültünk.

2010. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!