Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen?

Hogy lehet anyám ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor gépezek és felhúzom magam valamivel és kiabálok,akkor anyám bejön és elkezd kiabálni hogy ez csak egy számítógép meg hogy ezzel ne idegesítsem fel magam,meg hogy elveszi ha még egyszer így kiabálok,amikor meg megölöm az unokatesóm egy játékban (pl:minecraft) az elsírja magát anyámnak anyám meg megint csak jön és kiabál hogy hogy merészelem megölni,miért nem tudom békén hagyni mindjárt elveszi a gépemet 1 évre hogy megtanuljam

basszus nekik lehet kiabálni,üvöltözni,sírni,panaszkodni ha valami bajuk van a géppel de tőlem meg egyből elvennék

ez szerintem nagyon nem fair és bárhogy próbálom neki magyarázni hogy nekem a géppel nem lehet semmi idegeskedésem nekik meg kinyalja a s*eggüket is hogyha valami bajuk van,mit tegyek?hogyan tudnám végre felfogatni vele hogy ez így nem állapot?



2013. jan. 3. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát végülis elég értelmetlen dolog felhúzni magad egy játékon azt valljuk be.Valahogy mondd el anyukádnak hogy ez csak egy játék, nem a valóság.Egyébként te még gyerek vagy a szüleid felnőttek így ők parancsolnak amíg ott laksz és tudod vannak bizonyos dolgok amiket a gyerekek nem tehetnek meg felnőttek igen.Gyerekkoromban én is igazságtalannak gondoltam ezt de most éretteb fejjel rájöttem hogy ez nemis annyira hülyeség
2013. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cseréld le World Of Warcraft-raXDDDD
2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néha kelj fel a gép mellől és beszélgess velük.
2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szegény játékfüggő picikém. Gondolod, majd anyud megsimogatja a buksid, mert le se sz@rsz semmit, csak játszol?
2013. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem csak játszok egész nap csinálok sok mindent,de ahányszor leülök gépezni mindig ez van...
2013. jan. 3. 20:08
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy meg 15 vagyok...szóval már nem olyan fiatal
2013. jan. 3. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Az jó, ha csinálsz mást is. Szerintem anyud nem érti, tényleg, miért húzod fel magad a játékon ennyire. Ha ennyire beleéled magad, könnyen félreérthet, azt hiheti, elvesztetted a valóságérzéked. Sajnos sok példa volt már rá a történelemben!
2013. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyád akkor volt hülye, amikor gépet vett neked!
2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak hogy tudd kedves utolsó kommentelő,a gépet én vettem egyedül a saját pénzemből amiért megdolgoztam :)
2013. jan. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!