Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg sok a...

Szerintetek tényleg sok a napi 10-12 óra gépezés? Anyám mindig szid emiatt.

Figyelt kérdés

Elegem van abból hogy anyám szid emiatt szünetben és azzal fenyeget hogy nem enged gépezni.Pedig én vagyok az osztályba a legjobb tanuló.De régen mikor rosszabb tanuló voltam akkor több hónapig nem engedett gépezni most meg ha mondja hogy nem enged gépezni mondom neki hogy milyen jó tanuló vagyok és erre csak azt mondja hogy magamnak tanulok.Meg mindig felhozza hogy nem segítek semmit se otthon neki se meg nevelőapámnak sem.Azok után hogy minden nap szid és kiabál velem valamiért lenne kedve bárkinek is segítenie.Olyan dolgokért szid le hogy múltkor is felbontottam a nápolyit,meg amiatt nem engedett 1 napig gépezni mert nem akartam elmenni mostohamamámékhoz.Meg állandóan mondja hogy ezt vigyem oda meg azt tegyem arrébb,de amikor én kérem meg valamire hogy hozza ide azt mondja hogy lusta disznó vagyok nehogy már ő álljon fel.Egyszer mondtam is neki hogy el kellene mennie orvoshoz mert ez így nem normális és akkor is leszidott.Mivel elváltak a szüleim minden nap mondja nekem hogy menjek apámhoz úgy örülne neki.Szerintetek ez hogy esik nekem?Meg ma például azt mondta hogy egy genetikai csőd vagyok csak azért mert meg akart nézni valamit az interneten és kiküldött a szobámból én meg nem mentem ki hanem lefeküdtem az ágyra.Meg apámat is folyton szidja.Nah de most ezek a dolgok hogy esnek nekem gondolhatjátok.Az előző dologhoz visszatérve csak szünetbe ülök itt ennyi időt ha iskola van csak azután ha megtanultam.De mást nem tudok csinálni.Más korombeli bulizik de engem sehova sem enged el anyám.Az osztálytársaim bezzeg mennek minden nap meg akármeddig a gép előtt ülhetnek még hajnalig is.De nekem ezeket nem engedi és csak 20-21-ig ülhetek a gép előtt.Én rendesnek tartom magamat:Tanulok,nem iszok,nem cigizek,nem bulizom,nem csajozom mégsem becsül meg az anyám és folyton csak ordibál velem meg azt mondja olyan hülye vagy mint apád meg folyton azt mondja hogy úgy örülne ha apámhoz költöznék.Szerintetek igazam van vagy én vagyok a hibás ?


14/F


2011. nov. 1. 19:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
28%

MENNYIIII?????????

Hát én biztos, hogy nem engedném!!!!!!!!

2011. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Anyád nem igazi anya most nem feltétlen a gépezés miatt hanem a többi miatt amit írtál, genetika csőd? a saját gyerekére? pff undorító, mondjuk szerintem is sokat gépezel elég lenne ennek a fele de még lehet az is sok. Be fogsz sokallni és majd anyád csodálkozik később hogy le se szarja a gyereke. Ha megteheted költözz apádhoz.
2011. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
27%
Napi 10-12 óra?? Az rengeteg ember....
2011. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
És kedves első mielőtt kommentet írsz vagy csak betolod ide magad tiszteld meg a másikat hogy elolvasod miért gépezik ennyit.
2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
meg a 3. is
2011. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

A gépezés valóban sok, de a többiben én neked adok igazat.

Még hogy olyan hülye vagy, mint apád..soha nem mondanék ilyet a gyerekemnek.

Amúgy tényleg: Miért nem mész apukádhoz?

2011. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
68%
Jófej a fater? Mert akkor jobb,ha hozzá mész... vagy írj nekem privit és megnyugtatlak:)
2011. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
én szoktam 20 órát is tolni. simán belefér.
2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
63%

Jéé, képzeld elolvastam!

Én nem ítélkezem csak az egyik fél hallatán, így ahhoz nem szeretnék hozzászólni. Rengeteg durcás kamasszal találkoztam, akik úgy beszéltek a szüleikről ahogy, majd felnőttek és nagyon megbánták. Lehet igaza van, nem tudom, de csak ezen leírás alapján én erről nem döntök.

De a 10-12 óra????? Az nem normális!!!! Sem a gyerektől, sem a szülőktől, hogy hagyja!!!!!!

2011. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
52%

Tudom, hogy nem ezt szeretnéd olvasni, de sajnálom: Anyukádnak van igaza.


Nem csak 2 dolog közül választhatsz: 1. vagy bulizol 2. vagy gépezel

Szerinted a szabadidődet csak ezzel lehet elütni? Nincs valami hobbid?


Abban is igaza van, hogy magadnak tanulsz, hisz később e szerint fogsz munkát kapni, s eltartani magad.


S gondolom anyukádnak is jólesne, ha kedveskednél neki azzal, hogy beszállsz a teendőkbe, hisz ő dolgozik a munkahelyén, mellette otthon mos, főz, takarít, hogy neked mindent megadjon. Már nagy fiú vagy, igazán megkérdezheted, hogy mi az, amiben segíthetnél, hogy ő is pihenjen egy kicsit, mert megérdemelné. Nem gondolod?


Visszatérve a gépezéshez: Ne mások után menj, hogy kinek mit engednek meg a szülei, mert hidd el nem egészséges. Pár év múlva agyhalott leszel, ha minden szabadidőd a gép előtt akarod tölteni a 4 fal között.

2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!