Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg sok a...

Szerintetek tényleg sok a napi 10-12 óra gépezés? Anyám mindig szid emiatt.

Figyelt kérdés

Elegem van abból hogy anyám szid emiatt szünetben és azzal fenyeget hogy nem enged gépezni.Pedig én vagyok az osztályba a legjobb tanuló.De régen mikor rosszabb tanuló voltam akkor több hónapig nem engedett gépezni most meg ha mondja hogy nem enged gépezni mondom neki hogy milyen jó tanuló vagyok és erre csak azt mondja hogy magamnak tanulok.Meg mindig felhozza hogy nem segítek semmit se otthon neki se meg nevelőapámnak sem.Azok után hogy minden nap szid és kiabál velem valamiért lenne kedve bárkinek is segítenie.Olyan dolgokért szid le hogy múltkor is felbontottam a nápolyit,meg amiatt nem engedett 1 napig gépezni mert nem akartam elmenni mostohamamámékhoz.Meg állandóan mondja hogy ezt vigyem oda meg azt tegyem arrébb,de amikor én kérem meg valamire hogy hozza ide azt mondja hogy lusta disznó vagyok nehogy már ő álljon fel.Egyszer mondtam is neki hogy el kellene mennie orvoshoz mert ez így nem normális és akkor is leszidott.Mivel elváltak a szüleim minden nap mondja nekem hogy menjek apámhoz úgy örülne neki.Szerintetek ez hogy esik nekem?Meg ma például azt mondta hogy egy genetikai csőd vagyok csak azért mert meg akart nézni valamit az interneten és kiküldött a szobámból én meg nem mentem ki hanem lefeküdtem az ágyra.Meg apámat is folyton szidja.Nah de most ezek a dolgok hogy esnek nekem gondolhatjátok.Az előző dologhoz visszatérve csak szünetbe ülök itt ennyi időt ha iskola van csak azután ha megtanultam.De mást nem tudok csinálni.Más korombeli bulizik de engem sehova sem enged el anyám.Az osztálytársaim bezzeg mennek minden nap meg akármeddig a gép előtt ülhetnek még hajnalig is.De nekem ezeket nem engedi és csak 20-21-ig ülhetek a gép előtt.Én rendesnek tartom magamat:Tanulok,nem iszok,nem cigizek,nem bulizom,nem csajozom mégsem becsül meg az anyám és folyton csak ordibál velem meg azt mondja olyan hülye vagy mint apád meg folyton azt mondja hogy úgy örülne ha apámhoz költöznék.Szerintetek igazam van vagy én vagyok a hibás ?


14/F


2011. nov. 1. 19:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket.Már több hónapja akartam feltenni egy ilyen kérdést.De az a baj hogy én általában nem játszani ülök a gép elé hanem fizikus szeretnék lenni és fizikát tanulok.Csak anyám nem hiszi el.
2011. nov. 1. 19:48
 12/22 anonim válasza:

Én elhiszem, de akkor se jó hajnalig gépezni hidd el. Mikor pihensz akkor?

Menj el könyvtárba, hozz ki olyan jellegű könyveket, s akkor anyukád is látni fogja, hogy komolyan gondolod a fizikát, nem pedig csak álca a gépezésre.

2011. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
41%

Szia. Édesanyádnak igaza van!!

egy 14 éves gyerek ne gépezzen 12 meg 14 órákat

még a 6 óra is sok !!

*******************************************************

nekem ezeket nem engedi és csak 20-21-ig ülhetek a gép előtt.Én rendesnek tartom magamat:Tanulok,nem iszok,nem cigizek,nem bulizom,nem csajozom mégsem becsül meg az anyám és folyton csak ordibál velem meg azt mondja olyan hülye vagy mint apád meg folyton azt mondja hogy úgy örülne ha apámhoz költöznék.Szerintetek igazam van vagy én vagyok a hibás ?

********************************************************


NEM vagy hibás csak a dolgokhoz állsz rosszul.

Édesanyád meg azért nem enged gépezni mert félt!

Félt hogy nem tudod megállni a helyedet a világba !

2011. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha anyád megkér valamire, akkor ne csukd be azt a jegyzetet, amit éppen tanulmányoztálhanem hagyd elöl. Ha legtöbbnyire fizika jegyzetet lát a képernyőn, miközben segíteszneki, akkor majd elis fogja hinni, hogya fizika érdekel. A könyvtárból meg hozz ki fizika és matematika témájú könyveket, és ha nem enged gépezni, akkor azokat tanulmányozd.
2011. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Az oké hogy félti de miért mond egy magát anyának valló nő a fiára olyanokat amiket ez a fiú itt leír kedves egyik felet hallottam így nem döntök kommentelő. Bírnám ha a te anyukád ilyeneket mondana rád és utána még nyalnád a fenekét, de biztos csak jót akarna vele neked...
2011. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
58%

Kedves utolsó:


Te most vagy egy durcás tini vagy,vagy nagyon buta. Már bocsi..


"Meg állandóan mondja hogy ezt vigyem oda meg azt tegyem arrébb,de amikor én kérem meg valamire hogy hozza ide azt mondja hogy lusta disznó vagyok nehogy már ő álljon fel.Egyszer mondtam is neki hogy el kellene mennie orvoshoz mert ez így nem normális és akkor is leszidott."


Hát, ha ez neked rendben van,akkor gratulálok. Nem tudom miért gondolják a fiatalok, hogy minden az ő kezükben van.

2011. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
73%

Egyébként meg senki nem mondta,hogy a fenekét kellene nyalni, egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki csak ok nélkül így viszonyul a fiához, mikor az csak a "szegény áldozat".

Ugyanmár...


És még egyszer mondom: A 10-12óra a számítógép előtt SEMMILYEN esetben sem oké!!!

2011. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Én is átestem a hosszu gépezések korszakán (habár nem fizikát tanultam, hanem jászottam, programoztam, animálta és youtubera videóztam) és tanácsolom neked h próbáld lecsökkenteni a gépezést. Később sok bajod lessz belőle, pl:

Táskás szemek, Nem lessz barátnőd (elkezdhetnél csajozni 14 évesen szerintem, és akkor valamennyi időt a gépezés helyett ráfordítanál), mindenki le fog kockázni, esetleg gyenge is leszel (mert ugye nem jársz sehova sportolni, gondolom)

EZEKET TAPASZTALATBÓL MONDOM

Viszont amiket anyukádrol mondtál, azokat vagy eltúlzod, vagy ha igazak KÖLTÖZZ apukádhoz. Nekem is hasonló anyám van :( Jobb lessz ha amit ide kérdeztél, megbeszéled vele, szépen nyugodtan.


De a 10-12 óra rohadt sok. Gyakran csak azért gépezünk sokat, mert nincs mit csináljuk, unatkozunk és ununk felszálni a géptől.

2012. nov. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Hallgass anyádra.


14/L

2012. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi olyan sok abban a 10 órában? Semmiség.. Sztem 8-tól 15-ig suliba lenni szarabb xD Elmegy a fél nap aztán hazamész és tanulhatsz aztán mész gépezni, leülsz.. 10 perc múlva szól anyád hogy mennyé aludni késő van. Énis 10 órákat is gépezek akár. Szerintem ezzel nincs problem
2013. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!