Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek: egyedül hagynáto...

Mit tennétek: egyedül hagynátok a nagymamátokat?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a szüleim meghaltak, a nagymamám nevelt fel aki most 84 éves. Szerencsére viszonylag jól van, mármint önellátó, ő szokott főzni, virágokat nevelget, néha kicsit sétál stb. de amúgy eléggé szívbeteg, meg más szervi gondjai is vannak. Szóval 2 éve vagyok itthon vele (nem találok munkát, meg ő is azt mondja szereti ha itthon vagyok) de most találtam egy hirdetést, ami tetszene. De nem tudom itthon hagyjam-e, mikor azt mondja ő úgy nyugodt ha vele vagyok...
2013. jan. 1. 11:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el dolgozni, nagyidnak kezelnie kell az új helyzetet, neked meg kezdeni kell valamit az életeddel. Értesd meg vele, hogy ez nem azt jelenti, hogy kevesebbet foglalkozol majd vele, csak máskor és máshogy töltitek el az időt. Ha lesz lehetőséged, keress először valami részmunkaidős állást, könnyebben menne az átszokás. Az meg sajnos, hogy jelentkezel egy hirdetésre, nem garantálja, hogy téged is fognak felvenni. Szóval jelentkezni még jelent semmi kötelezettséget.
2013. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem is nagymamám nevelt fel, 1 éve elköltöztem, mert találtam munkahelyet. Mamim örül neki, hogy dolgozok és az életemet viszem előre. Szerintem vágj bele :)
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!