Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Mi a véleményetek...

Túlreagálom? Mi a véleményetek? Ti mit tennétek a helyemben? Férjem /10éve/ kocsmázgat, amit már megszoktam nagyjából? Mindig azt mondja a haverok miatt megy mert ott jól lehet dumálni, hazudik?

Figyelt kérdés
Munka után mindig bemegy mielőtt hazajön. Ma arra sétáltam láttam a kocsit a kocsma előtt, gondoltam bemegyek. Láttam minden haverja az udvaron van, és a többi vendég is, de ő nincs. Bementem ült a pult előtt és dumált a pultos kiscsajjal. A helyiségben senki sem volt csak ők ketten. Olyan idegbe jöttem. Még nem beszéltem vele.Te mit mondanál. Ja van egy3hós lányunk.Túlreagálom? Nem jelent semmit?
2009. aug. 25. 21:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod minden nap?? Ha csak néha mondjuk havi 1-2 alkalomma elmenne a haverokka nem lenne gond, de minden nap. .. Ez gáz. Amig csak beszélget a csajjal nem hiszem hogy gond lenne, de ezt a kocsmázást sürgősen meg kell beszélni. Vagy ti vagy a kocsma! A kettő együtt nem megy!
2009. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
61%

Hmmm.. Most ezeket a nőket olvasva megértem miért végződik annyi házasság válással. Azok a tanácsok, hogy nyomozz utána, faggasd, leskelődj, vágd be a hisztit, költözz el, parancsolgass, ugráltasd, fenyegetőzz, szabj feltételeket, szólj az anyjának /ez nagyon tetszik, ezen fél órát röhögtem:-)/ egyenes út a válóperes bíró elé. Figyel, most született babátok. Nekem is van egy kisfiam, és igen NAGYON nehéz volt az első pár hónap, mert akárki akármit is mond egyik férfinak sem attól áll fel /ezer bocsánat, hogy így fogalmazok és bizotsan vannak kivételek, de kevés/, ahogyan szülés utáni állapotunkban létezünk. Nincs ezzel gond, ezt így találta ki a természet. Ilyenkor a baba a lényeg, ez így van jól, anya belefeledkezik a babába, apa kiesik a mózeskosárból, jön a pasihiszti, a mellőzöttség érzése. Felelősség nyomja most gyenge vállukat, gyereket el kell tartani, több pénz kell, asszonynak nincs rá ideje, a baba sokat sír éjszaka, elég feszült helyzet mindkettőtöknek és nem csoda, hogy a legtöbb házasság itt bukik el. Ekkor ismét a nő kell erősebb legyen, mint sokszor máskor, néhány nehéz hónap az egész.

Na most kérdezem, hogy szerintetek jó ötlet-e most mégjobban kiidegelni a szerencsétlent, ugráltatni és jelenetet rendezni? Akkor tuti megdugja azt a pultos csajt már csak azért is. Valószínűnek tartom, hogy a szitu az, hogy van köztük némi vonzalom, de semmmi sem történt. A kocsmasztorik ált. ilyenek.

Tehát ha nem akarod a férjed a csajszi karjaiba dobni, akkor leglább te gondolkozz az eszeddel, mert szerencsére te nem a gatyádban hordod. Vegyél egy pár új rucit, fehérneműt, hozd rendbe magad és agyalj ki egy szexi, őrült estét édeskettesben, amikor is csak vele foglalkozol. Tudom ez nem egyszerű, főleg ha szoptatsz, nem tudod a picit otthaqgyni, de akkor menjetek el hármasban egy hosszú meglepi hétvégére, és legyél kedves és megértő és előbb utóbb elmúlik a pultos csaj iránti érdeklődés.

2009. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már mindig épp az anyuka legyen toppon,csábitsa el a férjét..A férj legyen toleráns,amelyiknek nem megy,az ne vállaljon családot.Az durva hogy épp megdugja a pultoscsajt.Dugja,ha elvált!És nem kell dugás után jóízűen hazamenni a családhoz,mert az asszony majd ad főtt ételt,meg kimossa a szaros gatyeszt..tegye ezt a pultoscsaj!

Ez egy válasz volt egy kommentere..


Amúgy meg a kérdésre válaszolva,elég gáz,hogy a párod nem az újszülött kislányával foglalkozik szabadidejében,vagyis Veletek.Azt hiszem ezzel mindent elmondtam..

2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem eléggé túlreagálod. Beszélj vele, de legyél vele megértő.
2009. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat mindig két emberen múlik! Ha a férj nem otthon van a feleségével és a pici babával, hanem minden nap kocsmázik, akkor ott valami probléma van, és mindkét félnek el kell gondolkoznia, hogy mit csináljon másképp.
2009. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
100%
Szerintemis beszélgess el vele,mert ez igenis megalázó volt,amit a férjed csinált veled,hogy még utánad se ment és a gyerekhez se ment ki! Így nem lehet egy férjnek viselkedni! Ne a kocsma meg a pultos csaj legyen már neki az első, hanem a családja! Egy gyereket nemcsak megcsinálni kell,hanem az apának is igenis foglalkozni kell a gyerekkel,mégha olyan picike akkoris! Mond el neki,hogy megbántott,megalázott és vannak dolgok amiken változtatnia kéne,mert nem fer veled szemben! Ha 10 éve kitartasz mellette,ez is menni fog! Kitartás!
2009. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!