Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Mi a véleményetek...

Túlreagálom? Mi a véleményetek? Ti mit tennétek a helyemben? Férjem /10éve/ kocsmázgat, amit már megszoktam nagyjából? Mindig azt mondja a haverok miatt megy mert ott jól lehet dumálni, hazudik?

Figyelt kérdés
Munka után mindig bemegy mielőtt hazajön. Ma arra sétáltam láttam a kocsit a kocsma előtt, gondoltam bemegyek. Láttam minden haverja az udvaron van, és a többi vendég is, de ő nincs. Bementem ült a pult előtt és dumált a pultos kiscsajjal. A helyiségben senki sem volt csak ők ketten. Olyan idegbe jöttem. Még nem beszéltem vele.Te mit mondanál. Ja van egy3hós lányunk.Túlreagálom? Nem jelent semmit?
2009. aug. 25. 21:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Hát amit én mondtam volna neki(k) azt nem teszik zsebre az egyszer biztos.

Amikor józan akkor beszélj vele erről,nehogy már a kocsma és a haverok előbbre való legyen mint a családja.Na meg ,hogy a pultos csajjal kettesbe van....én biztos elővenném érte!!

2009. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha 10 éve kocsmázik, nem feltétlen a pultos lány miatt...ez nekem inkább mániának, rossz szokásnak tűnik ha nagyon gyakori. Nekem is van férjem meg gyerekem, de kibírja anélkül, hogy elmenne a kocsmába. Nem azt mondom, hogy ne szórakozzon a férjed, de egy családnak inkább illene együtt szórakozni vagy akkor ne gyakran járjon el külön.
2009. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egyálltalán nem reagálod túl.Azért szerintem nem ezt néke várnod tőle.Hát én biztos rákérdeznék,hogy mit csinált ma?Mit beszéltek,kikkel beszélt?De ne add elő,hogy féltékeny vagy-->ami szerintem megérthető.Remélem semmi baj nem lesz.És sok kitartást.Ja és biztos van benned valami ha belementél egy baba egy olyan férfivel aki 10 éve kocsmába jár
2009. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem reagálod túl.Én is idegbe jönnék,ha ezt a szitut látnám..
2009. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
69%

Ne reagáld túl. Én egyetemista koromban, öt évig voltam pultos egy bárban, és hidd el sok olyan férfi jött be, mint a te férjed, csak úgy, beszélgetni, leereszteni a fölös gőzt, amit otthon nem lehet, a morcos asszony, és a hisztériázó gyerek miatt. Egyik sem akart lefeküdni velem !!! Hihetetlen mi?

Ne vedd ezt komolyan, ne idegeskedj, és főleg ne rendezz jelenetet egy ilyen pitiáner ügy miatt.

2009. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
75%

Hát, mit lehet erre mondani?... 8-[

Elég egyértelmű! (Mondjuk, az nehezen hihető, hogy éppen a rendelést ment leadni, mert azt a pincér intézi.)

Én simán odamentem volna : "Helló drágám! Végre lesz időd velem is beszélgetni!"... ;]

Hátha ott a pultos csajnak azt adta elő, hogy ő egyedülálló, vagy hogy válófélben van, lett volna egy kis égés...


És autóval jár kocsmázni???... 8-o


Talán ha minden nap munka után te is "benéznél" a kocsmába (esetleg a kislányoddal a karodon) hátha le lehetne szoktatni a kocsmázásról! :D

2009. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Lepontozhattok a valaszom miatt!

1. szerintem haverokkal nem csak kocsmaban lehet beszelgetni(legalabbis szerintem intelligens ember nem kocsmazik, helyette kavehaz, pub, akarmi----> a kocsma valahogy a reszeges oregurake...)

2. a folos gozt miert nem beszeli meg a felesegevel

En tuti a fejet vennem a ferjemnek ha kocsmazna. oke, hogy haverokkal elmegy valahova, beulnek iszogatnak, de az a hely ne egy lepukkant kocsma legyen ahol a pultos csajnak meseli el milyen az elete. hat koszi. en meg a gyerekkel ulok otthon...aranyos.

szerintem beszeld meg vele, es mondd meg, hogy egyaltalan nem esett jol...

2009. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
38%
Az én párom is eljárogat a kocsmába. Meg szokott olyan is esni, hogy leáll/leül beszélgetni a pultos lányokkal. De ez nem jelenti azt, hogy udvarolna is nekik, csak mivel ismerik egymást, hát van, hogy eldumálgatnak, akkor is, ha a haverok arrébb ülnek. Kibeszélik a munkahelyi dolgokat, legalább nem itthon pörög még ezen is órákig, de általános dolgokról beszélgetnek. Én nem találok ebben semmi kivetnivalót, bár ez csak az én véleményem. A gondok ott kezdődnek, ha a pulton belül lenne a kedves! Szerintem mindenki meg szokott állni ellentétes neművel is beszélgetni, akár kettesben is! És azért a pultosnak is jól esik, ha valaki emberi hangon szól hozzá, nem csak kikéri a kört, és távozik!
2009. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%
CSak halkan jegyzem meg, hogy pont az ilyen hozzáállások miatt járnak el a férfiak kocsmázni a haverokkal...és nem a pultos csajokhoz !!
2009. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
60%
Húúúúú... én nem tudom mit csináltam volna... én megmondtam volna ha még 1× bemegy elválok!
2009. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!