Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Mi a véleményetek...

Túlreagálom? Mi a véleményetek? Ti mit tennétek a helyemben? Férjem /10éve/ kocsmázgat, amit már megszoktam nagyjából? Mindig azt mondja a haverok miatt megy mert ott jól lehet dumálni, hazudik?

Figyelt kérdés
Munka után mindig bemegy mielőtt hazajön. Ma arra sétáltam láttam a kocsit a kocsma előtt, gondoltam bemegyek. Láttam minden haverja az udvaron van, és a többi vendég is, de ő nincs. Bementem ült a pult előtt és dumált a pultos kiscsajjal. A helyiségben senki sem volt csak ők ketten. Olyan idegbe jöttem. Még nem beszéltem vele.Te mit mondanál. Ja van egy3hós lányunk.Túlreagálom? Nem jelent semmit?
2009. aug. 25. 21:54
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam 10éve a férjem. A kocsmázás nem megy ennyi ideje. Kólázgatott. Most kivételesen, a kocsi miatt. Én kértem egy üditőt kifizettem, majd odaadtam neki a házkulcsot és azt mondtam h bocsi a zavarásért! Ő + erre nem zavartál. Tök nyugodtan! Kijöttem és mentem tovább a gyerekkel, de nem jött utánunk, még a picihez sem jött ki. Ma a gyereknél alszom, de holnap meglátom mit lép.
2009. aug. 25. 22:15
 12/36 anonim ***** válasza:
83%
És ennyi????Nem ment utánatok semmi????Húúú, megölném...
2009. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
86%

22:08-as vagyok

NEM MENT UTANAD? nem nezte meg a gyereket? na nekem ez eleg lenne.... megmondanam, ha meg egy ilyen lesz elvalok. addig aludnek a gyerekkel mig megsejti h valami bajom van, ha eddig nem tunt volna fel.

Felelossegteljes ferfinek erzi magat, vagy 18 eves kissracnak aki azt tesz az eletevel amit akar, es a baratnojevel szorakozik?

Nekem a parom meg nem a ferjem, de ha ilyent csinalna nem is lenne az soha, az biztos!

2009. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Amúgy már többször volt téma ez a kocsma de ma betelt a pohár. Lehet nincs benne semmi, de ha én lennék bent egy pultossal nevetgélve, kettesbe, ki tudja mióta, vajon mit szólna! De az idegesített h mivel jó idő volt, mindenki a kerti asztaloknál ült kint. Csak ő fázott! Köszi az eddigieket.
2009. aug. 25. 22:22
 15/36 anonim ***** válasza:
86%

Ez nekem tul megy a hatarokon (az hogy nem ment ki utanad, s meg a gyerekhez sem)...pedig alapjaraton nem vagyok feltekeny. de azert buszkesegem nekem is van! csaladapakent pedig kicsit tobb tartasa kene legyen annal, minthogy a "felesegem a gyerekkel kint en meg jol szorakozom a pultoslannyal"...ez azert kicsit sok...

NEm is tudom mit csinalnek, nagyon duhos lennek, es talan latni sem akarnam egy darabig, mig nem erzi eleg felelossegtudonak magat. engem az abrandit ki, hogy meg csak utanad sem ment...........:-O

elozo valaszolo voltam

2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi begyepesedett fap...t istenem...
2009. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Persze holnap jön a duma h rosszul láttam, akkor ment be. Meg hogy azért nem jött ki nehogy leégessem a cimborák előtt. Erre a csajra amúgy is pipa voltam, /magamba/ mert volt egy két kétértelmű mondat is régebben amikor ott voltam én is. Biztos nincs semmi de azért ne lányokkal éljen lelki életet.
2009. aug. 25. 22:35
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

22:32- gratulalok a magas intelligenciadhoz! :D

tudtommal a kerdezo a velemenyunkre volt kivancsi, nemtudom mi abban a rossz, ha megirtuk!

koszi a lepontozast :D nem mozgat a lista...

2009. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%
22.09-es vagyok. Te magad írod, hogy "Biztos nincs semmi", akkor miért pörögsz még az ügyön? Ülj le vele, mondd el neki, hogy bánt téged a mai viselkedése, és figyeljen oda rátok! (Tudom, ez is le lesz pontozva...) :D
2009. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
41%

22:06 vagyok


8-O Azért ez elég durva...


A problémáit, vagy munkahelyi gondjait ne a kocsmai pultoscsajjal beszélje már meg, akkor miért nősült meg?!

Vagy aki "otthon van" az a házicseléd, azzal nem kell beszélgetni, az csak mosson, főzzőn, takarítson, szüljön és nevelje a kölyköket???...


Imádom, hogy itt valaki azt írta be : a pultos csajnak is jól esik az emberi szó... F@sza...

A feleségnek ez nem jár?!


Teljesen igazad van : aludj a gyerekkel!

Én a helyedben a gatyáit, zoknijait, ingeit is szatyorba raknám : mossa ki a pultos csaj, ha már ilyen jóban vagytok, ne csak a lelkedet istápolja!


Van anyja?

Én elújságolnám anyós pajtásnak, milyen nagyszerű fiacskája van : a kocsmában lelkizik a csaposlánnyal!

(Ne félj, az anyja majd ad neki!)


Ha a haverjaival szeretne kis kötetlen dumát naponta, azt még megérteném (bár az is furcsa lenne), de itt nem erről van szó, ez tisztán látszik!

2009. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!