Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Vagy el kéne jönnie?

Túlreagálom? Vagy el kéne jönnie?

Figyelt kérdés

kisfiamnál hiperaktivitást diagnosztizáltak. nemsokára lesz egy nagy konferencia,pont erről. nekünk ez egy új helytzet,nehéz de legalább látjuk a fényt az alagút végén.


de: férjemnek céges kirándulása van pont akkor-külföld-előléptették és meghívták vagyis persze fontos lenne,de valójában szórakozás,nem szakmai,városlátogatás,sőrgyárlátogatás,esti buli stb,és nem ismeretlenekkel,vagyis csak kicsit csapatépítő a jelleg.


nekem mégis fáj picit h nem azt mondta h akkor velem jön,hanem h sajnálja h nem lehet ott,majd meséljek..


túlreagálom?


2011. szept. 16. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Most csak az én férjemből tudok kiindulni,Ő nem menne ilyen teambuildingre,ha a gyerekéről lenne szó.Tehát az én véleményem szerint nem reagálod túl.
2011. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te is eltudod raktározni az infókat, aztán elmondod a férjednek. Ha a férjednek hamarabb volt kilátásban ez a dolog, akkor szerintem nincs amiért kiakadj...

Hívd magaddal egyik rokonodat, ha nem akarsz egyedül menni, valaki biztosan elkísér.

2011. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem semmi baj,esetleg hívd el egy barátnőd,vagy testvéred,vagy rokonod akivel jóban vagy,hogy ne egyedül menj...


A kisfiad pedig semmiképp se szedjen semmilyen gyógyszert a hiperaktivitásra,inkább irassátok be sportolni,foglalkozz vele NAGYON-NAGYON sokat!

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
túlreagálod.az ilyen csapatépítő dolgok fontosak, mindegy hogy nem konkrétan dolgoznak. te elmész, és elmondod neki hogy mi volt. meg hét nem csak ilyen helyeken lehet erről tájékozódni
2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valahol igen, valahol nem. Sokat lehet egy ilyen előadáson tanulni, de te ott leszel. Megtanulsz mindent leszűröd a tapasztalatokat és tanítod a férjed. Ugyanakkor igazad van, hogy megoldás szempontjából neki is együtt kellene működni. Lövésem sincs a konkrét betegségről, de egy ilyen konferencia általános dolgokról szokott szólni. Én mindenképpen a személyre szabott dolgot részesíteném inkább előnyben.
2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a gyereknek nem származik semmilyen hátránya abból, ha most ezt kihagyja, nem kell úgy beállítani, mintha így lenne (1. válaszolónak)
2011. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :) igen,lehet h túlérzékeny lettem most,mert már a 2.oviból kellett elhozni,nehéz a helyzet..
2011. szept. 16. 14:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod. Az jó, ha a többiekkel jó lesz a kapcsolata, ha valami baj történne lesz kis segítsen neki, ráadásul ilyesmit visszautasítani sem túl illendő előléptetáés után. meg ilyenek. Ráadásul azt ne feledd, hogy értetek dolgozik. (jó most pl szórakozik, de gondolom, nem sok ilyen kikapcsolódái lehetősége lesz)

Ez pedig nem egy olyan dolog, amit te egyedül nem tudnál megoldani.

2011. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
persze h megoldom,de jó lett volna együtt. köszi mégegyszer!
2011. szept. 16. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha amúgy rendes férj és apa, akkor ne csinálj belőle nagy ügyet. Ha ketten mennétek egy speciális orvoshoz, akkor kicsit más lenne a helyzet.

Egyébként (ilyen suliba járt lányom) megfigyeltem, hogy hiperaktív gyereknek valamelyik szülője, szintén eléggé aktív, és pörgős volt. Azt, hogy ki vagy, azt megértem. Nekem is sok problémám volt fiammal, és nehezen bírtam. Járj össze hasonló anyukákkal, és amikor lehet, egy-egy órát nagyik is vigyázzanak a gyereknek, legyen időd feltöltődni.

2011. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!