Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Mi a véleményetek...

Túlreagálom? Mi a véleményetek? Ti mit tennétek a helyemben? Férjem /10éve/ kocsmázgat, amit már megszoktam nagyjából? Mindig azt mondja a haverok miatt megy mert ott jól lehet dumálni, hazudik?

Figyelt kérdés
Munka után mindig bemegy mielőtt hazajön. Ma arra sétáltam láttam a kocsit a kocsma előtt, gondoltam bemegyek. Láttam minden haverja az udvaron van, és a többi vendég is, de ő nincs. Bementem ült a pult előtt és dumált a pultos kiscsajjal. A helyiségben senki sem volt csak ők ketten. Olyan idegbe jöttem. Még nem beszéltem vele.Te mit mondanál. Ja van egy3hós lányunk.Túlreagálom? Nem jelent semmit?
2009. aug. 25. 21:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
72%
22:46 tokeletesen igazat adok, egyik elozo voltam
2009. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Nem a csajra kellene pipának lenned,csakis a férjedre.

Ő jár kocsmába nem a csaj szaladgál utána.

Igazából nem is a nő személye a lényeg,az tök mindegy,Juliska vagy Mariska,a férjeddel a házasságotokkal van baj.

Üljetek le szépen megbeszélni a dolgaitokat,ha lehet higgadtan.A durcáskodásnak szerintem semmi értelme.

Kérdezd meg tőle,miért érzi jobban magát a kocsmában mint otthon?Valahogy nem lehet jó a kommunikáció köztetek nem?

A férfiak akkor csavarognak,ha menekülnek az otthoni gondok problémák elől.És sajnos a legtöbb ezt eléggé önző módon oldja meg,csak magára gondol,hogy Ő jól érezze valahol valakivel magát.Az nem érdekli,hogy közben a felesége meg szinte egyedül neveli fel a gyerekeket,állandóan idegeskedik egymaga végez el otthon mindent..stb..úgy gondolja minél később megy haza,annál kevesebb idő van veszekedésre.

Úgy érzed van okod féltékenynek is lenni?

Mert arról sem a pultos csaj tehet,hogy a férjed nem otthon él lelki életet,hanem a kocsmába.

Kérdezz rá egyenesen,hogy jelent-e neki valamit a csaj,vagy csak az idejét üti el ott?

Szerintem beszéljetek őszintén egymással,tegyétek rendbe a dolgaitokat.Talán csak hullámvölgyben vagytok,sok volt a gond mostanában nem lehet?Egy baba születése a terhesség maga is felfordítja a kapcsolatot,néha nehéz a megváltozott körülményekhez alkalmazkodni mindenkinek.

Remélem rendbe tudjátok hozni,sok sikert.

2009. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%
Halál minden férfira, aki társaságon kívül szóba mer állni egy nővel!!! :D :D :D :D Kedves kérdező! Azt hiszem, elég sok válasz érkezett, az arányokat tekintve a harcos amazonok vannak többen, akik szó nélkül kiraknák a 10 éve velük élő embert! Gondolom úgy vélik, az emberi kapcsolatokban a kommunikációnak semmiféle szerepe nincs. Gondolom 10 év alatt megértetek pár hullámhegyet-völgyet. Megértem, hogy most te is ingerlékenyebb vagy, mégiscsak otthon vagy a babával, kicsit gondolom bezártnak is érzed magad. Beszéld ezt meg a férjeddel, szerintem ő fel sem fogta, hogy neked ez a szituáció milyen rosszul esett, a férfiaknak nem tűnik fel az ilyesmi, másképp gondolkoznak. Nem gondolatolvasó, inkább mondd el neki most a gondolataidat, mert ha sokáig ilyeneken rágódsz, előbb-utóbb minden apróságon felkapod majd a vizet, és a bolhából is elefántot csinálsz (saját tapasztalat), ami a kapcsolat rovására is mehet. Lehet, hogy a problémátok megoldása pofon egyszerű, csak időnként az ember nem látja a fától az erdőt. Remélem könnyen túlléptek ezen az eseten, tanul belőle ő is (meg te is), és még hosszú-hosszú boldog házasságban nevelitek a csöppséget!
2009. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok elég fura h a kolléganőivel nincs nagyon jóban, talán az idősebbekkel, pedig rengeteg csajjal van körülvéve. De mindig mondja ilyenek meg olyanok, ezt ezért a másikat azért nem csipi, de ezzel megtalálta a hangot. Igaz a napi 2órának amit ott tölt el kell telnie v.mivel. Köszönök minden választ és véleményt.
2009. aug. 25. 23:02
 25/36 anonim ***** válasza:
63%

Nos, én voltam pultos is, feleség is/vagyok/, anya is/vagyok/, szerető is, megcsalt is....

A legrosszabb, amit tehetsz, hogy ezzel piszkálod, külön alszol féltékenykedsz. Pont afelé sodrod ezzel, ami esze ágába sem jutott volna boldog apukaként - csajozni. A férfi attól, hogy felesége van és gyermeke még férfi marad, és szereti, ha vonzónak érezheti magát, érzi, hogy tetszik másoknak is rajtad kívül. Valljuk be, ezzel Te is így vagy... Ha nem egy notorikus hazug, csajozós, hát hidd el, a pultos csaj lesz az, aki a legkevébbé érdekli. Lazít, férfi. Te is megérdemelnéd, csak te másként kapod meg az élettől nagyritkán. Az én férjem is hasonló és tudom, hogy nem csal meg, megértem és felfogom ésszel, amit leírtam, de nő vagyok. És kiköltözöm a kisszobába a kisfiam mellé, szítva ezzel a felesleges feszültséget:-)

Aki ért ért, aki nem nem, de mind a pasik, mind a nők egy és ugyanazon végtelenül egyszerű program szerint működnek, ami éppen ezért félelmetesen bonyolult.

Tehát, ha azt akarod, hogy a férjed és te is boldogok legyetek, bujj mellé vissza az ágyba és legyél az, akit szeret: egy fantasztius megértő, szexi nő és a gyönyörű gyermeke anyja;-))

2009. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%

de miert kellene neki napi 2 orat a kocsmaban toltenie? "napi ket oranak amit ott tolt el kell telnie valamivel"?

miert nem tolti azt a ket orat a gyerekkel pl?

A havarokkal meg talalkozik amikor van mirol beszeljenek es nem unalmas eltolteni azt a ket orat, nem?

elozoekbol voltam

2009. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
86%

NAPONTA 2 ÓRÁT???... 8-o


Figyelj! Nem lehet, hogy az a baj : túlságosan ráér a férjed???...


Bízd meg feladatokkal :

- vásároljon be munka után, vegyen ezt+azt+amazt, írj neki listát (legalább neked ennyivel kevesebb dolgod lesz)...

- vigyázzon a gyerekre, mert neked dolgod van...

- intézzen el ezt+azt+amazt (postai csekkbefizetés, patika, stb.)...

- fesse le a garázsajtót, tapétázza ki a kisszobát, javítsa meg a vasalót, vágja le a füvet, porszívózzon ki, stb...

- vigye el játszani, hintázni a kislányt...

- minden este az ő feladata legyen a kisgyerek fürdetése...


Cserében te meglepetés vacsorával várod (szépen megterítve, vörösbor, gyertya, stb.).

Várd otthon minden nap 1 pohár martinival : leültök egy itallal, módot adsz neki a kötetlen beszélgetésre, kiengedheti a fáradt gőzt (hátha rájön, hogy nem csak a haverjaival és a csaposlánnyal lehet beszélgetni, hanem a feleségével is)... :D


Sok házasságban is előbb-utóbb problémákat okoz, hogy a megszületett kisgyerek miatt "elhanyagoltnak" érzi magát a férj, a felesége minden gondolata a gyerek körül forog, ő meg kirekesztve érzi magát.


Talán ott a megoldás kulcsa, hogy te is oszd meg vele a te gondjaidat, terheidet!

2009. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
92%
Hát az egytemista pultos csajjal nem értek egyet...én is dolgoztam bárban,és nem pont olyan tapasztalataim vannak mint neki.Rám ragadtak.De nem idegesiteni akarlak,üljetek meg beszéljétek meg,én is 3 hónapja szültem,és minket is kicsi megviselt az elmúlt 1év,fogadd el,nem feltétlenül vagy te sem ugyanolyan,én sem vettem észre soxor hogyan viselkedtem,ez tényleg durva h.nem is ment utánatok,értelmesen kell megbeszélni,nem az anyós után szaladozni,meg egy másik nő karjaiba lökni azzal hogy p..csa leszel vele,mint ahogy egy válaszoló irta itt,mert azzal maximum azt éred el hogy még jobban elhidegültök.Nem akarlak elkeseriteni,de autoval ment,tehat neminni ment.Nem a haverokkal volt,tehat nem a miattuk ment...akkor mar csak egy lehetőség van...
2009. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
90%
...előző vagyok,ez nem jelent semmi visszafordithatatlant,és azt sem h. történt valami köztük,de nagyon össze kell kapni magatokat!!
2009. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%
Én a helyedben járnék arra párszor... Egy alkalom után nem lehet ítélni, meg azt úgyis kimagyarázza... De ha minden alkalommal így találod nincs mit magyarázni. Ez nem nyomozgatás, csak önmagáért beszél. Nem normális dolog hogy meló után nem siet haza, legalább a pici babája miatt, így is egész nap nincs otthon. De tényleg ne veszekedj vele, adj neki egy esélyt, legyél szuperkedves, ha így se változik a helyzet,és még mindig ott találod enyelegni a pultossal, akkor legalább tudod hogy te mindent megtettél, és joggal lehetsz olyan, amilyen. Akkor megérdemli hogy azt kapja amit ad.
2009. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!