Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazságtalan...

Szerintetek ez igazságtalan volt anyukámmal szemben?

Figyelt kérdés

Elég rosszul állunk mostanság és karácsonyra össze spórolt pénzem a barátom ajándékára költöttem.

Anyukám viszont kiborult hogy mindet rá költöttem és hogy előtte van még 2-3 ember aki fontosabb lehetne. De ha végig gondolom hogy nekem mint gyereknek 6 felé kéne ajándékot vennem még a barátomon kívül olyan 500-700ft-os apróságokat tudtam volna venni..

Eddig rengetegszer vettem ajándékot anyunak. És az össze spórolt pénzem a családra költöttem. Gyerekként ajándékokat csináltam, de ezeket már kimerítettem.

Igazából én nem szoktam kérni semmit ünnepekre mert én sem tudok adni és ez zavar. Csak azt kérem amire szükségem van. (Most egy ágyat csinál nekem apukám és ezt "kaptam" amit alapjáraton 4 hónappal ezelötre volt megbeszélve de bátyám szalagavatója végett eltolattuk, és ráadásul én a saját szalagavatómra csak az alap költséget fizetettem velük én magam nem is táncoltam meg egyebek - bár nem is akartam de nem is tudtuk volna fizetni ha szerettem volna sem...) Mindig próbálok úgy csinálni hogy a szüleimnek ne kelljen rám sokat költeniük. Nagyon szeretek adni fájt is hogy nem tudok... Egy családi portrét rajzoltam nekik (ami elég jól sikerült)...

Szóval nem értem anyu. Szerintem inkább féltékeny mert amióta van barátom folyton mondja hogy nem menjek el mindig meg hogy legyek velük stb. Amúgy sem szoktam velük nagyon beszélni elég visszahúzódó vagyok családi környezetben, bár van hogy jókat nevetek velük.

BOCSÁNAT A HOSSZÁÉRT!!! de tényleg nem értem...



2012. dec. 25. 18:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
53%
Látszik a primitív pontozásokon. Csicskák.
2012. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nem kell leszólni senkit azért mert megmondja a véleményét.

És általában azt pontozzák le aki megmondja a kemény igazságot, mert ezt az emberek nem képesek elviselni. Inkább ez a primitív.

Én belátom a bűnöm, de a szidás mértékét - amely nagy volt rám nézve - azt nem.

2012. dec. 25. 20:24
 23/24 anonim ***** válasza:
51%
Tegnap 20:08as vagyok.Oké,hogy megemlíti,hogy ez nem esett jól(mármint az anyuka),de igazán megérthetné.Semmilyen értelmes dolgot nem lehet már venni pár száz forintért,de már pár ezerért se.Ráadásul a kérdező még alkotott is egy családi portrét,tehát csak került valami a fa alá,ami szerintem eszme értékét tekintve sokkal jobb,mint egy 300 ftos kis mütyür.Miért kell azonnal leszólni szegényt?És mért ilyen bunkó stílusban,ahogy az előző válaszadók leírták?Valóban igaz,hogy valamit csak lehet venni pár százért is,de mi értelme van ennek?Tényleg csak akkor érzi amásik,hogy szeretik,törődnek vele,ha karácsonyra ajándékot kap?Ráadásul egy felnőtt ember gondolkodik így,és ezért leszidja a saját gyerekét,pont karácsonykor,a szeretet ünnepén?
2012. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van Kérdező.
2012. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!