Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés
Ma egész délután üvöltözött velem minden apró dolog miatt, már a tesóm sem mer hozzászólni mert mindjárt támadásnak veszi. Már összetört egy bögrét mert nem raktam be a mosogatóba. Azt mondja hogy azért van mert menstruál...de eddig nem volt ilyen durva amikor menstruált. Szerintetek hogy vészeljük így át a karácsonyt? Mindenkivel csak ordibál.:( 13/L
2012. dec. 21. 17:26
 1/4 anonim válasza:
Az én anyám is ilyen.. hidd el, elég kellemetlen dolog ez. csak nőkkel voltam körülzárva, mert anyámék elváltak még kisebb koromban... tudom, hogy milyen nekik, próbáld lenyugtatni, kérdezd meg tőle, hogy nincs-e ezen kívül még valami gond... 14/f
2012. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom milyen érzés..de én mégsem szoktam így hisztizni amikor megvan. Egyébként próbáltam már megnugtatni de azt is támadásnak veszi, szerintem inkább elvonulok, hadd dühöngjön..
2012. dec. 21. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom még a Karácsony miatt is idegeskedik.

Én anyukám is tiszta ideg, bár ő inkább a konyhai dolgokon vezeti le a haragját, nem a családon.

Próbálj neki segíteni sütni, főzni, takarítani, este, vagy amikor meg már nyugi lesz, ülj le mellé beszélgetni.

Itt a karácsonyi láz, csináljunk ilyen süteményt, olyan süteményt, tortát, a vacsora, takarítás, mit kell még megvenni, na most kislányom szaladj el a boltba ezért és azért... Most sül a süti, így van egy kis időnk, de amúgy rohanás van...

2012. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom,részben a karácsony előtti stressz is ezt hozza ki belőle.Meg alapból is számos gondja,baja,bánata,lelki terhe lehet,és sajnos Rajtad vezeti le a frusztráltságát és a feszültséget,mert Te vagy kéznél.Ilyenkor próbáld meg nem magadra venni ezeket a dolgokat,és minél többet segíteni neki a házimunkában,készülődésben.
2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!