Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal van egy "kis"...

Anyukámmal van egy "kis" balhé. Tanáácsok? (többi lent)

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,a szüleim most válnak..de igazából már évek óta nagyon riossz kapcsolatban éltek...tudom h modt mindenki megfog leopődni de már többször volt h anyukámmal leribanciztuk meg egyebeket mondtunk egymásről..anyum szóüszerint 1 ideggörcs..állandóan ingerült,skrizofénul viselkedik.rajtunk(2 tesómon,rajtam) én már ezt nem bírom..ami itthon megy ezt nem lehet néhány mondatban leírni hogy bárki megértse de még a barátnőim sem értik meg..sokan meg csak úgy tesznek. (most biztos azt hiszitek ez ilyen szimpla családi balhé..pedig ez komolyabb...kérlek adjatok tanácsokat a probléma megoldására (jah és anyum már a válás előtt is mindig "idegbeteg" volt...)

2012. dec. 20. 22:10
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsii hogy ilyen "hülyén" írtam..csak kicsit remegett a kezem..10 balhé után..
2012. dec. 20. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Légy erős! Mást nem tudok mondani. :s
2012. dec. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Légy erős! Én is csak ezt tudom mondani. :)


Szerintem menj el az iskolapszichológushoz vagy a kerületben a Nevelési Tanácsadóban a pszichológushoz, ő tud tanácsot adni. Innét sajnos nehéz segíteni, nem ismerjük a helyzetedet elég jól.

2012. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ugyanez van itt is csak én 18 vagyok és fiú

egy idegroncs elegem van belőlük elzárkozom előlük és élem a saját életem oldják meg maguk nekem ehhez semmi közöm

2012. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem anyukádnak is jól jönne némi segítség, például nem ártana neki néha egy pár szem nyugtató, ha állandóan ideges. Neki is, nektek is jobb lenne, ha kicsit nyugodtabban tudna lenni egy ideig. Természetesen nem azt mondom, hogy szokjon rá, vagy ilyesmi, de néha-néha bevehet egyet. Nem muszáj, hogy kikészítsen titeket ennyire idegileg... tehetne ez ellen. Ne rajtatok töltse már ki azt, hogy válnak.
2012. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonló helyzet van nálunk is :S Ha gondolod elmondhatom hogy itthon "mi a helyzet". Próbálj meg kimaradni az egészből... 14/F
2012. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!