Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a 15 éves...

Ti mit szólnátok ha a 15 éves fiatok járna a tanárnőjével?

Figyelt kérdés

most is nézem a TV-t, megy a Gyanú Árnyékában c.műsor és ennek alapján tettem fel a kérdést. Az apukát szemmel láthatóan nem érdekli, szerinte a gyerek szerelmes és nincs ezzel semmi baj, csak az anyát zavarja..


bezzeg ha lány lenne, a tanár meg fiú...


2012. dec. 19. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
álmodik a nyomor, ugyebár?!
2012. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
16%

Én is láttam,és nem értettem hogy mit vannak úgy kiakadva,főleg az anya....mit patáriázott????

nekem is mindig az idősebb pasik jöttek be!!és akkor mi van??? 14/L

2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez azért nem annyira különleges eset, én mindkettőre tudok példát személyes ismerőseim közül. Pl. havernak is tartott mindig a magyar tanárnő "felkészítő különórát":D Bár úriember volt és sosem mesélte el mi volt, kb. mindenki sejtette, h nem magyar nyelvleckéket kap:D Abból nem lett semmi, de a csávóra mindig is buktak az idősebb nők. Meg az egyik tanárunk gimiben érettségi után elvette a tanítványát. Mondjuk ők asszem el is váltak pár év után.
2012. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A 14 éves kislánynak, az egy dolog, hogy te idősebb férfiakról álmodozol, de bizony egy tisztességes férfi nem fog egy hozzád hasonló kislánnyal leállni, és a szüleid helyében fel is rúgnám azt a "férfit", aki neked csapná a szelet..
2012. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!