Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a 15 éves...

Ti mit szólnátok ha a 15 éves fiatok járna a tanárnőjével?

Figyelt kérdés

most is nézem a TV-t, megy a Gyanú Árnyékában c.műsor és ennek alapján tettem fel a kérdést. Az apukát szemmel láthatóan nem érdekli, szerinte a gyerek szerelmes és nincs ezzel semmi baj, csak az anyát zavarja..


bezzeg ha lány lenne, a tanár meg fiú...


2012. dec. 19. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Egy tanárnő, hogy tud "járni" egy 15 éves fiúval?

Felhívja magához és szörpöt iszogatnak, meg kártyáznak?

2012. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt nem fejtették ki rendesen, de a fiú szerint érettebb, neki nem kell 15 éves éretlen kislány. :D
2012. dec. 19. 18:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Amerikában még le is csukják ezért a tanárnénit, rendszeresen van ilyen.
2012. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Mindkét eset büntethető. Azonnal feljelenteném a tanárnénit. Na, de nekem tényleg van 2 hasonló korú fiam. Sőt tanárnéni is voltam. Meg kolléganőt is küldtek el az iskolából ilyesmi miatt. Sajnos egyre sűrűbben fordul elő az ilyesmi. Mi is szerelembe estünk az osztályfőnökkel, és becsülöm is az ofőt, hogy soha nem élt ezzel vissza. Ennyi idősen ez nem szerelem.
2012. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
tökös kis kölyök én ezt mondanám
2012. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Azért ilyeneket mutatnak mert ami normális unalmas a többségnek s szélsőséges hülyeséget keresnek. Persze, mert egy felnőtt diplomás nő akinek háza, kocsija, már gyerekszülésre gondolna az egy 15 éves kiskamaszra figyel. Szép lehet, napközben ad egy karót neki, othon meg a dogáját javítja (közben véletlen se jön rá semmiben se lehet partner se érzelmi,értelmi szinten) s várja elengedik-e moziba amit fizetni se biztos,hogy tud.
2012. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Én is láttam most ezt a részt, én az anyára térnék ki.

Egy idegbeteg nő, akinek nem való az anyaság. Tönkretette egy tanárnő életét, a fia meg utálja őt. Ha meg is békélnek valaha, soha nem fogja neki egy barátnőjét bemutatni az biztos :D

Abszolút fel lett fújva a dolog.

2012. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

A tanar meg pedofil. Persze, egy 15 eves fiu mar nagyjabol kifejlodott, de akkor is, meg olyan babaarcuk van, meg max csak pelyhedzik az alluk, megha a tanrneni nagyon fiatal is (22-24 eves) akkor is, gondoljunk vissza a 22 eves onmagunkra...raneztunk valaha is a 15 eves fiukakra ennyi idosen? Mert en nem.

Hat igen, ha lanya lenne apucinak, akkor persze apuka menne szetverni a tanarbacsi fejet, a lanyat meg 20 evre szobafogsagra itelne, es lemerne stopperrel, mennyi ideig tart hazaerni a sulibol, hogy idore hazaerjen a kicsi lanya.

2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Én is néztem de biztos nem fújtam volna fel ennyire a dolgot mint az az idegbeteg nő. De az apja sem reagált valami jól, ő meg mintha örült is volna.

Valahol a kettő között lenne a viselkedésem.

2012. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Én nem néztem, de biztosan tudom, hogy nem valódi a szituáció..
2012. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!