Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 45 év feletti férfiak, ti...

45 év feletti férfiak, ti mennyire kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés
A férjem sokat dolgozik, egyre inkább szűnnek az együttlétek, pedig csinos, igényes nő vagyok, nincs rajtam súlyfelesleg és mások folyton bókolnak.. de már csak összebújás van legtöbbször, esténként megmasszírozom a vállát, meg az ágyban átkarol. Szex havonta van kb, mindig este ér haza és fáradt. Nem tudom, mit tegyek, nekem hiányzik..
2012. dec. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tarts szeretőt. Komolyan...
2012. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
45 év fölötti párom van, ha rajta múlik ki sem kelünk az ágyból. Próbáltál vele beszélni erről?
2012. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mikor kezdeményezem, akkor maximum arra van ereje, hogy orálisan kielégítsen, rendes aktushoz már nem, mert elalszik..volt olyan, mikor bementem az irodájába, mikor tudtam, hogy van egy szabad órája és akkor kezdeményeztem, úgy volt eredménye. De itthon nem történik semmi.
2012. dec. 18. 23:14
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

"45 év feletti férfiak, ti mennyire kívánjátok a szexet?"


Pusztán csak attól függ, hogy kivel!

2012. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a feleségeddel, akit elvileg szeretsz és szépnek tartasz.
2012. dec. 19. 00:07
 6/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok, és nő, nem tudom, érdemben tudok-e segíteni, de érdekes, hogy az irodában szeretné. Nem lehet, hogy egy kicsit monoton otthon a szex, vagy már egy kis változatosságra vágyik csak nem meri mondani? Nem ellened irányul a kérdésem, ne értsd félre, csak otthon nincs kedve, de az irodában igen, akkor lehet, hogy valami izgalomra vágyik?
2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!