Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy el anyám a szülőire...

Miért megy el anyám a szülőire, fogadóórára? Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztem el, mivel a nevelőapám azt mondta anyámnak, hogy vagy én megyek el vagy ő, és hát anyám engem küldött el. Amit én nem bánok, sokkal jobb az életem azóta.

Viszont ma megtudtam, hogy ebben az évben elment a szülőimre, a fogadóórán érdeklődött, hogy milyen jegyeim vannak, ráadásul levelezik az igazgatóval is, hogy miért nem értesítik őt, ha egyest kapok! Amúgy én mondtam le ezt a "szolgáltatást", elvégre semmi köze hozzá...


Miért csinálja ezt?? Elküldött engem, a f@szt választotta a saját lánya helyett, felhívni 1x sem volt képes és akkor még bejárkál a fogadóórára meg teszi a jópofit az ofőmnek...


2012. dec. 17. 20:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az enyém sem hívott fel sosem. Hagytam, amíg leülepedtek a dolgok. Apummal találkozott rendszeresen ( én hozzá költöztem ) és apumon keresztül tudtam meg, hogy anyum lassan belebetegszik abba, hogy mennyire hiányzom, és mennyire rossz neki. Egy jó ideig makacskodtam, nem látogattam, aztán anyum felhívott. Amikor meghallottam a hangját, sírhatnékom volt, majd miután letettük a telefont, el is sírtam magam. Belegondoltam abba, hogy egy apró kis hülyeségen veszekszünk, de Ő akkor megtette azt a lépést, amit neki kellett. Ugyan utána is egy kicsit pikkeltünk a másikra, de mára sokkal jobb a kapcsolatom vele. Sosem fogok visszaköltözni hozzá, ahhoz túlságosan is féltem a mostani kapcsolatunkat, de képes voltam neki megbocsájtani, és Ő is megbocsájtott nekem.


16/L

2012. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Még nem vagy nagykorú, attól függetlenül, hogy nem laksz otthon, Anyukádat illeti meg a szülői felügyeleti jog.
2012. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!