Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy el anyám a szülőire...

Miért megy el anyám a szülőire, fogadóórára? Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztem el, mivel a nevelőapám azt mondta anyámnak, hogy vagy én megyek el vagy ő, és hát anyám engem küldött el. Amit én nem bánok, sokkal jobb az életem azóta.

Viszont ma megtudtam, hogy ebben az évben elment a szülőimre, a fogadóórán érdeklődött, hogy milyen jegyeim vannak, ráadásul levelezik az igazgatóval is, hogy miért nem értesítik őt, ha egyest kapok! Amúgy én mondtam le ezt a "szolgáltatást", elvégre semmi köze hozzá...


Miért csinálja ezt?? Elküldött engem, a f@szt választotta a saját lánya helyett, felhívni 1x sem volt képes és akkor még bejárkál a fogadóórára meg teszi a jópofit az ofőmnek...


2012. dec. 17. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy és hova költöztél???

Meséld el ezeket az igazgatótoknak meg az ofődnek és kérd meg, hogy ne adjanak ki semmilyen infót rólad.

2012. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
17 vagyok, hétköznap koleszban, hétvégén meg a barátoméknál vagyok. Elsősorban náluk lakok, csak hát messze van a sulitól.
2012. dec. 17. 20:34
 3/22 A kérdező kommentje:

Én kértem őket, de nem érti meg egyik se a helyzetet, még azt mondják, hogy béküljek ki vele!

Hát azok után én látni sem akarom se őt se a nevelőapámat!

2012. dec. 17. 20:35
 4/22 anonim ***** válasza:
Az enyém azért (is) járt, mert úgy gondolta, hogy ezzel egyengetni tudja az utamat. Ami igaz is, mert pl. a tanárok arra jobb szemmel fognak nézni, aki után jön az anyja, érdeklődik, esetleg még el is simít egy-két dolgot, hogy jaj pedig szegényke mennyit tanult, jaj hát olyan érzékeny, ez meg az történt, szegénynek biztos amiatt, igen milyen sokat gyakorolja, ki is kérdeztem stb. stb. stb.
2012. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
És a barátod szülei tartanak el?
2012. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem, a barátom, de szerintem ehhez senkinek semmi köze. Nem erről szól a kérdés!!


De az a vicces, hogy amíg otthon laktam, 1x nem ment el szülőire!

2012. dec. 17. 20:41
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

egy 17 éves lánynál egyáltalán nem normális, hogy nem a családjához megy haza.. (persze ebben az esetben ez nem a te hibád..)

Apukádhoz nem tudsz odaköltözni?

amúgy fogalmam sincs, hogy ilyen helyzetben mit tehetsz. különösen semmit, hiszen még nem vagy nagykorú, ő pedig az anyád (még ha te nem is tartod anyának..)

2012. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad: "hétvégén meg a barátoméknál vagyok."
2012. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jó, ez engem baromira nem érdekel, hogy mi normális és mi nem! Tökéletes most minden, mikor otthon laktam pokol volt az életem, mindennap vert a nevelőapám, ő vitt reggel suliba, jött értem, soha nem tehettem ki a lábamat a HÁZBÓL! Még boltba sem mehettem, nemhogy esetleg sétálni vagy könyvtárba!


Az sem érdekel senkit, hogy nagykorú vagyok-e, mivel nem ő tart el. Ennyi erővel feljelenthetném a családvédelemnél, hogy milyen anya, hogy nem is ő tart el engem.

Baromira keresztbe húzhatnék neki, de inkább békén hagyom, nem értem, ő miért nem teszi ezt???

2012. dec. 17. 20:44
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

Talán megbánta, amit tett, és így szeretne a része maradni egy kicsit az életednek. Tudom, Ő küldött el, de ezt ne vedd el tőle, hagyd meg neki, és ne foglalkozz vele.

Nagyon jól tudom, hogy miről beszélsz, hiszen hasonló dologban volt részem, csak én a nehezén már túl vagyok.


16/L

2012. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!