Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy el anyám a szülőire...

Miért megy el anyám a szülőire, fogadóórára? Miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztem el, mivel a nevelőapám azt mondta anyámnak, hogy vagy én megyek el vagy ő, és hát anyám engem küldött el. Amit én nem bánok, sokkal jobb az életem azóta.

Viszont ma megtudtam, hogy ebben az évben elment a szülőimre, a fogadóórán érdeklődött, hogy milyen jegyeim vannak, ráadásul levelezik az igazgatóval is, hogy miért nem értesítik őt, ha egyest kapok! Amúgy én mondtam le ezt a "szolgáltatást", elvégre semmi köze hozzá...


Miért csinálja ezt?? Elküldött engem, a f@szt választotta a saját lánya helyett, felhívni 1x sem volt képes és akkor még bejárkál a fogadóórára meg teszi a jópofit az ofőmnek...


2012. dec. 17. 20:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jó, akkor beszámolok konkrétan a pénzügyekről is: egy házban él a szüleivel, de külön kasszán vannak és engem NEM a szülei tartanak el!


De még mindig nem értem, hogy mi köze ennek a kérdésemhez, te csak simán turkálni akarsz a magánéletemben! Enélkül is adhattál volna normális választ, nem kell az életemben ilyen mélyen turkálni!

2012. dec. 17. 20:46
 12/22 A kérdező kommentje:

Akkor meg nyugodtan fel is hívhatna.

Vagy neadjisten bocsánatot is kérhetne. De hát nem teszi, csak sunyiba eljárkál...

2012. dec. 17. 20:47
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem otthon laksz, akkor nem kell felvilágosítást adniuk


nekem volt egy vietnami osztálytársam gimiben, a pasijával lakott, igaz ő idősebb volt nálunk


ha nem jött suliba, csak beírta az ellenőrzőbe, h tisztelt offő, igazolom magamnak hogy 3 napot hiányoztam magánéleti dolgok miatt.


ha fogadóóra volt, és érdekelte hogy mi a helyzet a tanárok véleményével, akkor bement, ha nem, nem :D

2012. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

amúgy nem értem miért kell boncolgatni azt, hogy ki tartja el stb.. meg ezen fennakadni


a kérdések jó része arról szól, hogy valakinek szar az élete, akkor költözzen el


a kérdező elköltözött (szegény nem önszántából), akkor mi ezzel a baj?

2012. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Én is magamnak igazoltam már 1 napot, de akkor is hallgattam az ofőtől a szentbeszédet, hogy miért nem békülök ki vele...

Nehéz személyesen ezekről a problémákról beszélni, mégis elmondtam neki és egy cseppnyit sem értett meg.. Még béküljek ki vele... Soha, ezt megígértem magamnak. Hagyta, hogy ezt tegye velem az az ember, ő még helyeselte is, és őt választotta helyettem. Egye meg, amit főzött magának..

2012. dec. 17. 20:49
 16/22 A kérdező kommentje:

A költözés is egy vicc volt.

Úgy volt, hogy 18. szülinapomon húzzak el, de hát nevelőapám "már nem bírt engem elviselni", ezért azt mondta, hogy mire hazaérek suliból ő összepakolja a cuccaimat és ne aludjak már ott azon az estén. Hát így is lett.

2012. dec. 17. 20:51
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Mindennap vert, meg nem hagyhattad el a házat? Arra nem gondoltál még, hogy anyád is kap esetleg? Csak azért, mert te nem köztük fekszel egész nap, honnan tudod neki milyen egy olyan pasas mellett? Nem minden nő olyan ám, meg nem mindenki van olyan helyzetben, hogy meg tudja fogadni az "állj a sarkadra és hajítsd ki azt a barmot" jó tanácsot. Lehet úgy volt vele, hogy legalább neked van hova menni és jó helyen leszel.
2012. dec. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Azóta utált engem, amióta meglátott. Bezzeg a húgomért odáig volt mindig..

Anyáért is, csak én voltam valamiért nagy tüske a szemében.


Velük mindig normális volt, velem meg úgy beszélt, mint egy utolsó sz@rkupaccal.

2012. dec. 17. 20:57
 19/22 anonim ***** válasza:
21%
Azért én kíváncsi lennék a másik oldal sztorijára is. Persze, csak téged utál, de te semmi rosszat nem tettél sose, meg téged minden nap vertek, meg bezártak stb. Nem túl élénk a fantáziád?
2012. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De biztos, nagyon élénk

A szemem is túl élénk, látszik rajtam pár heg.

Az emlékezetem is annyira élénk, hogy csak beképzeltem ezeket!


Hogy erre miért nem gondoltam, talán akkor nem kéne pszichológushoz járnom 2 naponta, meg csoportterápiákra, hanem csak beutalnának a pszichiátriára és csá

2012. dec. 17. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!