Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülye az anyám?

Miért hülye az anyám?

Figyelt kérdés
Mondta,hogy rakjam ki az ágyneműhuzatot de megkérdeztem ,hogy a párnának is kirakjam-e.Azt mondta azt ne rakd ki.Amikor teregetett ki üvöltve mondta miért nem raktad ki a párnád huzatát?(és ebből csinált egy nagy vitát)MIT CSINÁLJAK AZ ANYÁM ELLEN???????(nem ez az első eset)

2012. dec. 16. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Gondolkozz az ágyneműnél a párna koszolódik el legjobban. Minek kérdezel hülyeséget? Figyelj oda mit csinálsz. Lásd meg, hogy koszos a pára huzatod. Azért üvölt veled, mert képtelen vagy nő módjára gondolkodni. Álomvilágban élsz és nem figyelsz oda arra amire figyelni kellene. Hogy nem az első eset, az is mutatja, hogy nem gondolkodol el azon, hogy milyen hibákat követsz el. Nőjél már fel!!!!
2012. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amikor mondta hogy ne rakd ki, azt enyhe iróniával mondta, nem feltételezte hogy komolyan is veszed.
2012. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Mit csinálj? Fogd be a szád és örülj, hogy van anyukád, aki foglalkozik veled. Ha pedig segítséget kér, akkor nem lehülyézni kell, hanem segíteni.
2012. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Ne haragudj,de nincs igazad.Ha Édesanyád megkér,hogy rakjad oda az ágyneműhuzatot akkor abban benne van minden.Takaró párna lepedő,esetleg kispárnahuzat is.Te megkérdezted ,hogy a párnahuzatot is kirakjad-e,ez egy buta kérdés volt,és anyukád erre buta választ adott.Gondolta lesz annyi eszed,hogy ha már mostok akkor nem hagyod ki a párnahuzatod sem.Valószínű felbosszantottad a kérdéseddel azért vágta rá,hogy nem kell a párnahuzatot kimosni.Szerintem kicsit le kellene ülnötök és békét kötnötök,mert nem jó ha egymást idegesítitek.Készíts egy teát,vagy kávét és higgadtan beszélgessetek el egy kicsit egymással.
2012. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

A felnötteknek sok gondjuk van.. gondolhatnal ra hogy valami bantja öt ezert rajtad önti ki a feszültseget. Próbálj meg leülni vele es beszeld meg mert kiabal veled.

UI.: Ez nem azt jelenti hogy hülye az anyád..

2012. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem fog külön mosni egy párnahuzatot.

Mert nem a Te kényelmedre van házicselédnek és különbejáratú mosónőnek.

2012. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

"Mit csinálj? Fogd be a szád és örülj, hogy van anyukád, aki foglalkozik veled. Ha pedig segítséget kér, akkor nem lehülyézni kell, hanem segíteni."


Pontosan

2012. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit anyád ellen kérdező.

Hanem máskor kicsit legyél körülményesebb, és akkor nem lesz semmi gond.

2012. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Gondolom tini vagy, 12-13-14 éves. Épp itt az ideje, hogy megtanuld, hogy kell végezni a házimunkát, mert azért ezt tanulni kell.

Anyukádnak (ha eddig nem tette) el kellett volna magyaráznia neked, hogy ágyneműcserénél mit hogy kell csinálni. Nyilván a párnahuzatot is ki kell mosni, hiszen tele lehet lehámlott bőrrel, atkával, testnedvekkel (könny, izzadtság, nyál). Persze ha nem úgy lettél nevelve, hogy neked is ki kell venni a részed a háztartás körüli teendőkből (mint pl én), akkor honnan a fenéből tudnád a dolgokat? :) Nekem anyukám 16 éves koromban próbálta bepótolni ezt, hát nem ment zökkenőmentesen, voltak viták, de én is megértettem, miért kell hetente kirázni az ágyneműt, leporszívózni az ágyat, csak kevés vízzel felmosni, étkezés után rögtön elmosogatni, és még sorolhatnám. Azt nem értem, miért kellett hülyéskedni anyukádnak, hiszen benne volt a pakliban, hogy félreérted. Ne érezd magad hibásnak, fogd fel úgy, hogy már ezt is tudod, ezzel is több lettél. Állj anyukád elé, és magyarázza el, hogy szeretné hogy csináld a házimunkát. Így már legközelebb is tudni fogod a dolgokat, és nem kell veszekedni.

2012. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem máskor ne tegyél fel kérdést ilyen ügyekben, mivel máskor tudni fogod hogy mindenre vonatkozik!
2012. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!