Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hülye az anyám?

Miért hülye az anyám?

Figyelt kérdés
Mondta,hogy rakjam ki az ágyneműhuzatot de megkérdeztem ,hogy a párnának is kirakjam-e.Azt mondta azt ne rakd ki.Amikor teregetett ki üvöltve mondta miért nem raktad ki a párnád huzatát?(és ebből csinált egy nagy vitát)MIT CSINÁLJAK AZ ANYÁM ELLEN???????(nem ez az első eset)

2012. dec. 16. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kérem, máskor is!
2012. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért hülye olykor olykor, mert emberből van.

Nem kell semmit tenni ellene, max elfogadhatod ilyennek, később változhat.

Ha ok nélkül szekál, ne vedd magadra, ebből max arra lehet következtetni, hogy stresszes. Hogy mi miatt, azt csak ő tudja, bár lehet nála sem "tudatosult".


Annyit mondanék neki,hogy nagyon rosszul esik, amikor ezt és ezt csinálja velem, a jövőben próbálja meg máson kitölteni a mérgét, ne azon, aki nem érdemli meg.

Ha ez után, a későbbiekben direkt robbantana ki semmiségen vitát, hogy velem ordíthasson, felállnék, és elmennék sétálni, és ezt addig csinálnám, amíg észre nem veszi magát.

2012. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

"fogd be a szád", hát ez remek tanács, gratulálok.

Aztán, ha az anyjának baja lesz akármi miatt, miért ne essen neki egyből annak, aki a legkiszolgáltatottabb.

Mert ez normális viselkedés egy anyától.

2012. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Mert az normális viselkedés egy tinitől, hogy lehülyéii az anyukáját? Ugyan már! Legalább ne adjuk a lovat a sok kis lázadozó tizenéves alá!
2012. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehülyézte , hanem a viselkedését titulálja hülyének teljesen jogosan.


Amikor anyám otthon vádaskodott, feleslegesen, én is azt gondoltam, hogy ez egy hülye. Nem ő maga a hülye, de a viselkedése alapján azt gondoltam, hogy egyszerűen hülye.

2012. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként attól, mert vki szült egy gyereket, és valakinek az "anyukája" attól még lehet hülye, viselkedésében.


Nem kell glóriát tenni a fejük fölé attól mert szültek, ugyanolyan emberek mint mások, ugyanúgy követnek el hibákat, és viselkednek hülyén alkalomadtán.

2012. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert ilyennek született.
2012. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mert szóba állt apáddal:))))
2012. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
az én anyám semmire sem tanít meg gondolom a tiéd sem
2013. márc. 3. 15:39
 20/20 anonim ***** válasza:
Az enyém az miatt üvöltött hogy a medvevész (árok féle izéke) lövészárok:/
2016. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!