Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért hánytorgatja fel...

Anyám miért hánytorgatja fel a múltat és miért nem a jelennel foglalkozik? Miért nem jönnek rá emberek ha a múltban tipródnak akkor nem fognak elöbbre juti? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Sokkal kényelmesebb a múlton rágódni, mint tenni a jövőért.
2012. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos én is ilyen vagyok, hogy sokszor a múltat hánytorgatom, azért, mert a múltból alakult ki a jelen és ha valami a múltban el lett cseszve, annak máig ihatjuk a levét.
2012. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A multata el kell engedni annelkul nincs jovo megbocsajtas es ujrakezdes a sikeres elet titka es az egeszseges lelekhez is kell ez.
2012. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek a múlton rágódni, ha már úgysem lehet rajta változtatni? Ezt kellene a fejébe vésned. A jelenben tud rajta korrigálni és így változtathat a jövőn!
2012. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha loptál a családodtól, hazudtál nekik és már sok új esélyt kaptál, ne várd, hogy tiszta lappal kezdhess..

egyik alternatíva..

2012. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 12:50


Bár nem voltam egy kocka,szeműveges jó gyerek ez tény és való de lopni nem loptam.Egyszer vettem ki anyám pénztárcájából 4000 ft de utánna szóltam neki.Szóval nem akartam elsumákolni.Attól függetlenűl ha loptam volna esetleg akkor sem kellene a múlton rágodni.Mert az ember változik,én soha nem akartam a szüleimnek megfelelni ez bántja a csőrüket.Részükről voltak nevelési hiányosságok ami felnőttkorban mutatkozott meg.Én meg azt mondom hogy 1-18 éves kora között a szülő felelős a gyerek viselkedéséért.Ez csak a szülők részéről egy hárítás és bűnbak keresés.Hol ott 22 éves korom környékén elkezdtem normális életet élni,dolgoztam mind amellett két iskolát is csináltam.Megtanultam nyelveket és saját magam jó írányba tereltem az életem.A 14-18 éves zűrös gyerek korom az csak is nekik köszönhető!Apám reggeltől estik dolgozott utánna írány a kocsma,anyám meg egy rideg érzéketlen ember volt mindig is.17 éves koromba súlyos tüdő gyulladásom volt,apám akkor is hotrészeg volt és nagy nehezzen hajlandó volt levinni a kórházban tiszta részegen..ez csak egy pl volt a sok közül.

2012. dec. 13. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs a jelenben semmi jó érdekes stb. ezért foglalkozik a múlttal,legalább azt mondogathatja.Ha már más érdekesség nincs.
2012. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!