Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik a mamám...

Miért nem foglalkozik a mamám velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 hónapja jöttek haza mamám testvérének az unokái Ausztráliából ( 3 kislány) és folyton velük van engem észre sem vesz.A mamájuk ennyit nincs velük mint az én mamám..:( Tudja ,hogy engem ez idegesít...Már többen is mondtak nekem ,hogy ne hagyjam ,hogy elvegyék a mamámat....mindennap csak sírok ez miatt:( 15/L
2012. aug. 10. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő a nagymamád vagy az édesanyád?
2012. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Neked a kis barátoddal kellene lenne, nem az anyukáddal.
2012. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisebbek több figyelmet érdemelnek, és mivel rég látta őket elmaradásban is vannak...


A helyzetből 15 évesen úgy jöhetsz ki, ha ezt tudomásul veszed, és megpróbálsz negyedikként csatlakozni. Az eddigi egy nap körül (körülötted) keringő bolygórendszer átalakult. Lett 3 új napocska. Alakítsd úgy az életetek, hogy a bolygórendszerben 4 nap legyen. Azaz legyél jóban a kicsikkel, és ne sírj. Mamád ugyanúgy szeret.

2012. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő a nagymamám...Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!