Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pofámba röhögött az ex....

A pofámba röhögött az ex. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Előttem együtt volt egy lánnyal 5 évig.Majd a lány sorba megcsalta,a párom megbocsátotta neki többször,majd végül a lány szakított.

Eltelt 3 év a szakítás után,majd összejöttünk.


Tegnap a karácsonyi vásárban voltam (az ex barátnőjével látásból ismerjük egymást) ahogy elsétált mellettem a volt barátnője, gúnyosan,lenézően nagy vigyorral a pofámba röhögött.


Én kiakadtam,azóta elszállt az önbizalmam,a párommal épp gyermeket szeretnénk és azóta egy nagy nullának érzem magam,mert ott a tudat hogy ezzel a lánnyal volt 5 évig.


Jogos hogy kiakadtam?

25/N


2012. dec. 17. 13:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sz@rd le!!!Pont azt akarja,hogy ideges legyél,és elbizonytalanítson,ne add meg neki ezt az örömet,vedd semmibe,mert ő egy senki.
2012. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Fúú de felidegesitett.

Figyelj ha nem érdekelné a barátod már,akkor nem törődne veletek...ha nem érdekel az ex nem irkálok az új barátnőjének,pláne ha elvileg már "boldog élete van".

Szóval tuti féltékeny.

A helyedbe amúgy arra a levélre irtam volna...

Vmi olyat ,hogy biztos nem egy ócska r.banc volt élete szerelme,akinél egész életébe aggódhatott volna tle van -e a gyerek,vagy milyen nyavalyát kap el,mert mindenkinek szétteszi a lábát.

Szóval valami bealázó szöveget tuti visszairtam volna.

Nehogy már egy ilyen k.öpnivaló nő verje itt magát,hogy ő volt a nagy tökéletes.

Inkább egy rosszindulatú gusztustalan agyilag 0 valaki.

2012. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát te pont az ő színvonalán vagy. :D
2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Áhh lebuktam :D

Am egyáltalán nem vagyok a szinvonalán,csak nem birom az olyanokat akik beletaposnak mások önbizalmába.Lehet nem a legszebben fogalmaztam,mert tényleg felhúztam magam...dehát na,nem birom az ilyet.

Lehet az a "leghelyesebb",ha a kérdező nem válaszol,de én biztos,hogy nem birnám ki a helyébe,hogy ne vágjak vissza.:)

És még más lenne a helyzet ha a kérdező lerázta volna magáról a dolgot,de ahogy látom nem igy történt-

"Én kiakadtam,azóta elszállt az önbizalmam".

Az,hogy egy ilyen nő miatt érzi rosszul magát a kérdező,tényleg nem túl jó.

Jó volna ha az a nő is kicsit magába szállna végre...

2012. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!