Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pofámba röhögött az ex....

A pofámba röhögött az ex. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Előttem együtt volt egy lánnyal 5 évig.Majd a lány sorba megcsalta,a párom megbocsátotta neki többször,majd végül a lány szakított.

Eltelt 3 év a szakítás után,majd összejöttünk.


Tegnap a karácsonyi vásárban voltam (az ex barátnőjével látásból ismerjük egymást) ahogy elsétált mellettem a volt barátnője, gúnyosan,lenézően nagy vigyorral a pofámba röhögött.


Én kiakadtam,azóta elszállt az önbizalmam,a párommal épp gyermeket szeretnénk és azóta egy nagy nullának érzem magam,mert ott a tudat hogy ezzel a lánnyal volt 5 évig.


Jogos hogy kiakadtam?

25/N


2012. dec. 17. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan nő miatt akadsz ki, aki folyamatosan csalta a barátját?

Szóval:nem.

2012. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak tudom,hogy a párom mennyire szerette őt és hogy mennyit szenvedett a szakítás után.
2012. dec. 17. 13:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jogos?

Ugyan már, egy egoista loty ó. Ő a nulla.

Miért foglalkozol vele?

2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tipikus logikátlan női kérdés. Azért érzed magad nullának mert egy másik lánnyal is volt előtted,aki olyan amilyen? Hol itt az összefüggés? Meg miért akadtál ki?
2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, szóra sem érdemes egy ilyen hülye p.csa. Normális ember nem viselkedik így, ahogyan ő.
2012. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Mert az már a történelem,és elmúlt.A lány pedig elég ostoba lehet.Vagy azt hiszi,hogy ha nem ő van mellette,akkor megáll az élet és mindenki utána bánkódik.Hát nem.

Ne foglalkozz vele,nézd levegőnek.És tervezgessetek.

2012. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Ez legyen a legnagyobb problémád. Ha ennyire nem tudod kezelni az emberek (néha negatív) viselkedését, akkor neked még nem való gyerek.
2012. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elég érzékeny vagyok. Amikor megtudta az eljegyzésünket akkor is gúnyos üzenetet írt interneten.Arról írt nekem,hogy én csak egy pótlék vagyok a páromnak merthogy ő élete szerelme és hogy ne is tervezzek vele,mert hogy nála (az exnél) jobbat úgysem talál.
2012. dec. 17. 13:34
 9/24 A kérdező kommentje:
De amit nem értek,hogy neki már férje és gyereke van,akkor miért ír nekem és miért nevet ki.
2012. dec. 17. 13:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
De én nem értem, hogy hogy lehet ennyire kiakadni egy láthatóan beteg emberen? Engem azok a kritikák sokkal jobban nyomasztanak, amiknek tudom, hogy van igazságalapja és normális embertől származnak. Az ilyen ember nem normális, olyan, mintha egy munkás utánam fütyülne az utcán. Nem vagy képes arra, hogy visszaírj neki valami frappánsat és mosolyogj a balgaságán?
2012. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!