Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a karrierista nőkkel?

Mi a baj a karrierista nőkkel?

Figyelt kérdés

Miért kell róluk azt gondolni,hogy nem olyan jó anyák,mint azok akik otthon ülnek egész nap és a férj tartja el őket?

Tegnap a buszon hallottam fél füllel egy beszélgetést, 2 htb beszélgetett,hogy a xy Juliska nem olyan jó anya,mint ők,mert van jó állása meg fizetése.


2012. dec. 13. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, te biztos az az 51%-os, külföldön élő, menő céges vezető, unatkozó milliomos lehetsz, aki annyira vérmes volt az előző kérdésnél. :)
2012. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%

"A gyereknek jobb, ha kiskorában (3-4-5 éves koráig) a családjában, elsősorban az anyjával van."


Szeretném, ha belinkelnéd, hogy hol láttad/olvastad ezt.

Vagy csak elárulod, milyen folyóirat, tanulmány, felmérés.

2012. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%

neked inkább ne legyen gyereked :D

amúgy elárulom, lehet otthon is "alakítani" pl. ha művész vagy amire van is saját példám a családomból.

és ő fent van Wikipédián, a munkái bejárták egész Európát.

na? :D

javaslatom hogy nyiss még egy újabb céget és virágoztasd fel, aztán azalatt a 4-5 év alatt gondolkodj el rajta, hogy biztosan kell-e az a gyerek.

2012. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

Szakmafüggő.Van olyan szakma aminél megvalósitható az hogy épitsd a karriered és mellette még családod is lehet és van olyan aminél ez nem fér össze vagy nem úgy ahogy szeretnéd.

Nekem olyan szakmám van amibe ha el akartam volna érni valamit szinte sosem lettem volna otthon,se hétvége se ünnepek se munkaidő.Családot választottam igy htb vagyok.

2012. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanaz, ami szerintetek a htb nőkkel!

Én azt gondolom, hogy a fenti példa egy hülyeség, és általánosítás, mint ahogy az is, hogy a htb nők kitartottak! Ennyi! Élje mindenki úgy az életét, ahogy neki jól esik, és fogadja el a másik véleményét, nézőpontját! Ha ezt mindenki megfogadná, semmi gond nem lenne!

2012. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!