Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Mit tegyek az ellen, hogy a családom ne a karrierista nőt lássa bennem, aki lefekszik a főnökével? Normális a hozzáállásuk?

Figyelt kérdés

Megjegyzem,hogy a főnökömnek sem felesége,sem gyerekei nincsenek,teljesen függetlenek vagyunk mind a ketten,de egyikünk sem akart komoly kapcsolatot az elején,most viszont már más a helyzet,de ez lényegtelen.



A családom szerint megváltoztam az utóbbi években,amióta személyi asszisztens lettem.Szerintük már nem törődöm velük és átgázolok másokon.A húgomnak köszönhetően azt is megtudták a szüleim,hogy együtt vagyok a főnökömmel titokban,ezen is kiborultak,szerintük ez nem helyén való.


Normális az,hogy így állnak ehhez?Mit tegyek az ellen,hogy ne ezt gondolják rólam?


2012. febr. 25. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereted a főnöködet, akkor ezért vagy vele, ha csak érdekből, akkor jogos a család ellenérzése.

Mondd el nekik, hogy szereted őt és azért a figyelmesség a családtagoknak is kijuthatna.

2012. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Hát ők a tényeket látják és azt véleményezik. Ha fontos neked, mit gondolnak rólad, és be akarod bizonyítani, hogy nem így van, akkor munkahelyet kéne váltanod. De gondolom, ilyet úgysem tennél, hisz a mostani főnöködnél már jó vagy, bolond lennél elölről kezdeni.
2012. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Mutasd be a szüleidnek. Egyébként tényleg nem jó ötlet házinyúlra lőni, mert ha nem jöttök ki jól, pasi és munka is ugrik.
2012. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Azt választasz, akit akarsz. Ha nem tetszik a családnak, majd megbékélnek. Ha meg nem békélnek, akkor nem békélnek. Ez a te életed.
2012. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

1. a te életedet te éled nem a rokonaid, nálad jobban senki nem tudja mi jó neked, ergo miért is kéne nekik megfelelned?

2. "Szerintük már nem törődöm velük és átgázolok másokon" Erre nem lehet látatlanban válaszolni, ahhoz ismernünk kellene/kellett volna előtte is és most is, ugyanis az igaz hogy sokan ha a másik sikeres lesz rögtön belelátják a másokon átgázoló gazember képét (mert nem tudják mit kezdjenek azzal hogy a másik sikeres ők meg nem), DE vannak sokan olyanok is akik tényleg átgázolnak másokon és talán nem is tudatosul bennük.


Amúgy az oké hogy a nőtlen, gyermektelen főnökkel jársz egészen addig amíg nem a karrier miatt vagy vele.

2012. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Menj máshova dolgozni. úgy is jó referenciád lesz tőle.
2012. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Persze,hogy szeretem a főnökömet,csak ő ezt éppenséggel nem tudja.Vagyis lehet,hogy tudja,de még nem beszéltünk annyira az érzelmeinkről.

Azért nem akarok új munkahelyet keresni,mert a családomnak nem tetszik az életem és szeretem a munkámat.

A szüleimnek nem akarom bemutatni,mert nem "normális" párkapcsolat van közöttünk,hanem szexkapcsolat,bár szerintem ez már több annál,de azt hiszem,hogy egy kicsit sok(k) lenne neki,ha bemutatnám a szüleimnek...Úgy túl komoly lenne minden.

2012. febr. 25. 21:23
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

"A családom szerint megváltoztam az utóbbi években"


Lett egy (új) munkahelyed, egy (új) párkapcsolatod. Új dolgokat tanultál, új céljaid vannak, új szerepben vagy. Naná, hogy megváltoztál.


"Szerintük már nem törődöm velük és átgázolok másokon" Nyilván fölnagyítják, de attól még lehet benne igazság. Egyébként semmi meglepő nincs abban, hogy ha valakinek új dolgok kerülnek be az életébe, akkor a régi kapcsolatai valamivel keveeebb figyelmet kapnak. Az ennél pontosabb részleteket meg nem ismerjük, de nem meglepő, hogy ugyanaz a dolog másképp néz ki a te szempontodból, mint a csaláftagjaidéból.

2012. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Azért az ilyen megjegyzésekre érdeme soda figyelni mert igazság magva lehet:

"...az utóbbi években,amióta személyi asszisztens lettem.Szerintük már nem törődöm velük és átgázolok másokon..."

Főleg ha közeli családtagtól jön (többtől) és főleg ha még az elött is mondták, hogy kiderült a viszony.

2012. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Gondolom azon is kiakadtak volna,ha nem a főnököd,csak egy férfi,akivel összejártok dugni.Sok embernél ez leveri a biztosítékot,főleg,ha azok az ember szülei.Féltenek szerintem,nehogy kihasználjanak,elhagyjanak esetleg egy nem kívánt gyerekkel,állás nélkül stb.Bevallom én sem verném a fenekem a földhöz örömömben,ha a lányom a főnöke szeretője lenne.

Hogy megváltoztál-e és gátlástalan lettél,aki mindenkin átgázol,ezt nem tudom,nem ismerlek.Azért én tartanék önvizsgálatot sértődés helyett és végig gondolnám,hogy miért mondhatták ezt.A hanyagolás pedig elég egyértelmű.Mennyi időközönként találkozol és beszélsz velük.Ritkábbak lettek ezek a dolgok?

Mit tehetnél? Figyelj rájuk jobban. Mondd el nekik,hogy mit érzel a főnököd iránt,persze csak azután,hogy ezt a főnököddel is megbeszélted és tisztáztad a viszonyotokat.Ha te kezdesz beleszeretni ő pedig csak szexet akar és semmi mást,akkor azért nem árt mérlegelni,hogy így jó-e neked.Nehogy éveket áldozz egy olyan férfira,aki utána lecserél,ha megunt,nemtörődve azzal,hogy mit érzel,hiszen ő csak a testiség szintjén akart téged.

2012. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!