Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy a...

Mit tegyek az ellen, hogy a családom ne a karrierista nőt lássa bennem, aki lefekszik a főnökével? Normális a hozzáállásuk?

Figyelt kérdés

Megjegyzem,hogy a főnökömnek sem felesége,sem gyerekei nincsenek,teljesen függetlenek vagyunk mind a ketten,de egyikünk sem akart komoly kapcsolatot az elején,most viszont már más a helyzet,de ez lényegtelen.



A családom szerint megváltoztam az utóbbi években,amióta személyi asszisztens lettem.Szerintük már nem törődöm velük és átgázolok másokon.A húgomnak köszönhetően azt is megtudták a szüleim,hogy együtt vagyok a főnökömmel titokban,ezen is kiborultak,szerintük ez nem helyén való.


Normális az,hogy így állnak ehhez?Mit tegyek az ellen,hogy ne ezt gondolják rólam?


2012. febr. 25. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5%
Ha ez neked megfelel, akkor senkinek sincs joga semmi kivetnivalót találni benne. Felnőtt ember vagy, ebbe ne szóljon bele senki.
2012. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Személyi asszisztens.. Haha. Nincs jó véleményem az ilyen munkáról, engem is megtaláltak ilyennel. Közbe meg kiderült, hogy külföldre kéne menni havi x napot tárgyalásokra, konferenciákra Németbe,Olaszba,Svájcba. Sztem prostinak akart eladni, nem hiszek az ilyen munkába, föleg, hogy túl szépeket ígért biztos kért volna cserébe egy kis szexet... Nem Fejér megyei vagy véletlen?
2012. febr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudj, de a leírtak alapján nekem is az jön le, hogy "karrierista nő, aki lefekszik a főnökével". Nekem a kettő nem passzol, van egy főnököm, akitől elvárom, hogy utasítson, irányítson, ellenőrizzen, dícsérjen, vagy szidjon, és van egy férjem, aki egészen már funkciót tölt be az életemben. Nekem a kettő nem férne össze.


És persze, lehet, hogy megváltoztál, mert egy teljesen új életszituációban vagy. Azt neked kell tudnod, a családod mennyire irigy, vagy inkább féltő irányodba.

2012. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem ítéllek el egy cseppet sem, mert így vagy úgy de a mai világban érvényesülni kell az életben, hogy ezt a kérdést írhasd ki, ne pedig azt, hogy munkanélküli lettem. A szüleid viszont, főként hogy a kicsi lányuk maradsz örökké, mindig félteni fognak. Semmiféle információt nem hallanak szívesen a szexualitásoddal kapcsolatban, lássuk be, nem is tartozik rájuk. Szerintem akivel el kellene beszélgetned, az a húgod. Nem épp az jön le, hogy ő jót akart Neked, és természetesen nem is tudod, hogy hogy adta ezt elő. Igen, normális,hogy így állnak hozzá, ha egy könnyűvérű nőnek lettél beállítva, és csalódtak akkor magukban, hogy nem így neveltek. Szerintem érdemes lenne elmagyaráznod nekik a valóságot, az érzelmeidet.
2012. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is van ilyen barátnőm és ő sem veszi észre magát a fene nagy büszkeségében. Mert hát van ugye munkája, ami egy dolog, és nem is egy nagyon rossz munka. Na meg, hát mégis őt választotta a főnök, vele fekszik le! Hát az mekkora jó! Meg így aztán mégis bebetonozva érezheti magát, meg akármit megcsinálhat! Az is mekkora jó!

Aztán fel sem tűnik neki, hogy mennyire a fejébe szállt a "dicsőség".

2012. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez gáz, hogy lefekszel a főnököddel (kezdetben csak úgy összejárni dgni) és a személyi aszisztensének hívod magad. Ha van önbecsülésed keress egy másik munkát, attól még maradhattok együtt.

Ha én a pasimnak főzök a személyi szakácsnője vagyok? :)

2012. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
94%
Lehet féltenek, a főnököd rendszeresen szexel veled, te pedig kezdesz belehabarodni. Ő nem fog már komolyabban venni, mert megkapja amit akar.
2012. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!