Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a szülőnek kell...

Szerintetek a szülőnek kell adni mikulásra csomagot?

Figyelt kérdés
Ma mikor hazaértem nevelőapám szépen leteremtett (persze anyám tudta nélkül), hogy elszégyellhetem magam, amiért nem adtam nekik 1-1 csomagot. Ez csak 1 hülyesége a sokból, kezdem már nagyon unni. Minden baj, amit én csinálok, bezzeg ő hibátlan.... 14/L
2012. dec. 6. 14:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem, már 7 éve együtt van anyámmal... De ez az első mikulásunk, hogy megszólta.... mert már "nagy" vagyok, hát mondhatom, nagyon nagy, 14 évesen hova lennék még nagy....... Azért ennek örülök hogy nem csak én gondolom így, hanem ti is.
2012. dec. 6. 16:31
 22/26 anonim ***** válasza:
60%
Még jóhogy nem kell adni a szülőknek csomagot! Szép is lenne ...Ez a gyerekeknek van. A nevelőapád egyébként miért dirigál neked ilyenekben? Megáll az eszem...
2012. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát ezt sajnos én sem értem
2012. dec. 6. 20:41
 24/26 anonim ***** válasza:
72%

Mondd meg hogy azt üzeni a mikulás, hogy akinek ennyi hülye gondolata van egy évben mint neki, az még virgácsot sem kap. Mi felnőttek vagyunk bátyámmal, de reggel azért mindenki talál egy-egy mikit a csizmájában, még apa meg anya is.

Mára már elegem volt a gyakorikérdésekből, egyik sokkból a másikba esek, hogy hogy lehet ennyi retardált ember ebben a kicsi országban. (nem rád gondolok hanem pl nevelőapádra)

2012. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű vele együtt élni az biztos.de nekem egy szót se szabad szólni, szóval..
2012. dec. 6. 21:33
 26/26 A kérdező kommentje:
Most meg reggel koszont nekem, en meg mondtam neki h hello, de nem flegman, tok normalisan. Meg ez sem tetszik neki...
2012. dec. 7. 06:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!