Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyukám?...

Miért csinálja ezt az anyukám? Nem akarja, hogy örüljek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy barátnőmmel, és mikor hazaértem örömmel meséltem anyumnak, hogy milyen jól éreztük magunkat együtt, amúgy is olyan aranyos, figyelmes lány ez a Nóri.. erre fölcsattan, hogy "ja, mint múltkor a Vidámparkban".

Ekkor volt egy kis nézeteltérésünk, de ez volt az egyetlen a barátságunk alatt. Szóval eddigi találkozásaink után 10-ből kilencszer áradoztam róla, és egyszer szomorúan meséltem, hogy összekülönböztünk. (De azután is kibékültünk még aznap.) Megérteném a reakcióját, ha egyszer így nyilatkoznék Nóriról egyszer úgy. De nem erről van szó. Ilyenkor miért mondd ilyet? Fáj neki, hogy örülök és szeretek valakit?:(

17/L


2012. dec. 1. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Minek ekkora ügyet csinálni a dologból?

Te mondtál anyukádnak egy negatív dolgot Nóriról,ő emlékezett rá,és megjegyezte,hogy múltkor nem így beszéltél róla.....most ebbe mi van?

2012. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
17 évesen ez ekkora gond számodra?
2012. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát az ebben a bökkenő, hogy az a "múltkor" nem két hete volt, hanem vagy egy fél éve. Neked milyen volna, ha szeretnél valakit, ezt mikor ezt megjegyeznéd egy harmadik személynek, neki az az egyetlen reakciója, hogy "arra gondolj, mikor ordítva veszekedtetek"?
2012. dec. 1. 21:52
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

És ha most azt mondjuk,hogy szegénykém,anyukád miért nem Isteníti Nórikát,akkor neked szebb,és jobb életed lenne?

Komolyan nem bántásból,de nincs jobb dolgod,tanulás....stb?

17 évesen,engem nem érdekelt anyum mit gondol a barátaimról,mert nem az ő barátai,hanem az enyémek

lehet hogy anyukád fáradt volt,rosszkedvű,én nem volt kíváncsi a Nórikás sztoridra

2012. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Úgy látom téged sem érdekel, ezért őszintén nem értem miért veszed a fáradságod és írsz nekem.
2012. dec. 1. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:

Miért ne írhatnék?


Azt hittem,hogy valami eget rengető dologról lesz szó,erre

anyukád nem dicsérte a Nórikát,erre te ki vagy rá akadva.

Most komolyan,neked az a legfontosabb,hogy anyukád mit gondol róla?

Szerintem,ha egy ilyen semmitmondó kijelentésen így kiakadni...túlérzékenység.

2012. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Félre ne érts,én meg akarlak érteni,kíváncsi vagyok,hogy hogy tudsz ezen így kiakadni,egyáltalán nem akarlak bántani....de ha felnősz,dolgozni fogsz,a való életben,a munkáltatódtól,vagy az emberektől sokkal rosszindulatúbb beszólásokat kell majd elviselned!
2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

anyám ugyanezt csinálja.

mittomén, hogy miféle kémiai folyamatok játszódnak le a fejében, amikor negyvenmillió pozitív tapasztalat helyett pont azt az egyetlen negatív vackot pecázza ki, ami két évvel ezelőtt történt.

nem lesz ehhez sem orvosi, sem egyéb válasz. miért csinálja? csak mert csak. ennyi.


sz@rd le! nem mondanak hülyeséget a többiek, hagyd a fenébe, nem olyan nagy gond ez, mint hiszed, hogy ide kell hoznod gyakorira.

*legyint*

nekem ha ezt mondja anyám, hagyom, hadd nyissa a száját, hadd mondja a marhaságait.

most vagyok 20, és 17, sőt 14 évesen is ezt tettem. kész. aztán szóra sem érdemes.

2012. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"amikor negyvenmillió pozitív tapasztalat helyett pont azt az egyetlen negatív vackot pecázza ki, ami két évvel ezelőtt történt."


Na igen, ez a problémám.. meg főként az, hogy szeretem anyámat is, és az bánt, hogy nem örül, ha örülök, hanem tisztára úgy jön le, mint ha azt szeretné, hogy én is a rosszra gondoljak és bánkódjak azon.

Ha mástól kapnék ilyen reakciót (osztálytárs, szomszéd néni..) biztos nem csinálnék belőle gyik kérdést, de nekem fáj, hogy tőle jön ez.

2012. dec. 1. 22:13
 10/18 anonim ***** válasza:

oké, értem, hogy azért kötődsz hozzá, mert mégiscsak anyukádról van szó. na de kééérlek... biztos sz.r napja van. lehet neki is, nem? és akkor mogorva választ dob.

előfordul. előfordul majd máskor is, ne aggódj. :P

ez van. meg kell szokni.

egyébként csodálkozom..., mert ezek szerint ez volt az eddigi legmorcosabb, pesszimista-nyamvadt beszólása..? tedd össze a két kezed, lehet ennél pocsékabb is, hadd ne mondjak példákat.

2012. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!