Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyukám? :/

Miért csinálja ezt anyukám? :/

Figyelt kérdés
13/L vagyok,és úgyérzem anyám nemtud elfogadni, én nem érzem hogy annyira ronda lennék de ő mindig próbál lejáratni meg olyanokat mond hogy mi ez a ragya a fejeden? Pedig múltkor voltam kozmetikusnál és ő is mondta hogy szép a bőröm és szerencsém van hogy nincs sok pattanásom. Néha van hogy kedves velem anyukám, de sokszor úgyérzem csak leakar járatni és próbáltam már megbeszélni vele de ő azt mondja hogy mindig csak a rosszat látom..
2012. nov. 27. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak poénkodik veled. Ne vedd a lelkedre. Valószínűleg ő ilyen laza stílusú anya. Nevess rajta és ne foglalkozz vele, hogy ilyeneket mond, biztos, hogy ettől függetlenül nagyon szeret.
2012. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem poénkodik, ő ezt komolyan mondja, arra tudok még gondolni hogy nagyon fáradt mikor hazaér munkából és rajtam vezeti le a feszültséget, meg mindig féltékenykedik hogy biztos a mamámékat, meg apukámat jobban szeretem.
2012. nov. 27. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj megint beszélni vele. Addig, amíg nem kapsz kielégítő választ. És ne vedd zokon, amiket mond. Előtted van még az élet. Lesznek ennél rosszabb beszólások is a külvilágból. Te tudod, hogy nem vagy olyan, és ez a lényeg.
2012. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lesznek még durvább dolgok is, csak fáj hogy a saját anyám akit mindenkinél jobban szeretek ennyire nem tud elfogadni..
2012. nov. 27. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak furcsa a stílusa, te pedig nagyon magadra veszed.
2012. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kiskorában ezt szokta meg, és ezt tekinti a normának, vagy tökéletesség-mániás, vagy túlzott mértékben akar befolyásolni mindenkit.


Nekem nagymamám volt ilyen. Pl hiába ültem olyan egyenesen, mint egy katona, mindig rámszólt, hogy "olyan púposan ülsz, mint egy kvázimodó". De attól még szeretett, még a szüleimnél is jobban, csak volt egy ilyen stílusa, amit meg kellett szokni.

2012. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!