Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltek anyósotokkal telefonon?

Beszéltek anyósotokkal telefonon?

Figyelt kérdés

Mi 4 hónapja költöztünk össze a párommal, addig nem igazán beszélgettünk telefonon, csak szülinap, névnap, kész. Mikor öszeköltöztünk 2 x hívott, egész jól elbeszélgettünk. Én utána nem nagyon hívtam, egyrészt mert beszél ő a párommal kb. hetente, másrészt meg eddig ahányszor felhívtam mindig azt éreztem, hogy épp megzavartam valamiben, hangja zavart volt, témánk is alig, fél szavakban válaszolt...

Azóta egyszer sem hívott...

Szerintetek a "meny" dolga hívogatni anyóst, vagy nem kell erőltetni?


2012. nov. 27. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szia,mondanám hogy a meny dolga felhívní az anyósát,de én se szoktam hivogatni.Régebben felhívtam szülinap,névnapkor meg ünnepekkor,meg nem e kell segítség valamibe,de sose visszonozta.Persze ha van gyerkőc megint más,mert akkor van téma :D
2012. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát még nincs gyerek és még össze sem házasodtunk (együtt 5 és fél éve) de ettől függetlenül.

Nem tudom, hogy neheztel-e rám ezért, vagy sem, de nem jön, hogy hívjam.

2012. nov. 27. 07:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak ha muszáj,illetve olyan ünnep előtt amikor páromnak vesz ajándékot,velem egyeztet hogy mire vágyhat párom.

De mivel hetente megyünk hozzá 2-3 órára,igy nem hiszem hogy hivogatnom kellene,pedig ingyen hivjuk.Szerintem elég hogy párom hivja 2naponta,plussz látogatjuk

2012. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még soha nem jutott eszembe felhívni az elmúlt 4évben, nem is tudom miről beszélnénk... Jobb ez így nekünk :D
2012. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk hál istennek nincs ilyen.Akkor hívjuk egymást amikor jól esik.Van hogy hetekig semmi , aztán egy héten többször is.Nekem nagyon jó anyósom van nagyon szeretem.Persze vannak dolgok amiben nem értünk egyet.De amúgy jó a viszonyunk.És szerintem ne azért hívd fel, mert illik,hanem azért mert tényleg szeretnél vele beszélni.
2012. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Persze, nem azért hívom/nem hívom mert illik vagy sem. Én szeretnék vele jókat beszélgetni, de ennyi idő után sem sikerült még egy igazán jót beszélgetni. Ő nem az a típus aki szószátyár vagy aki elengedi magát és lehet...ő inkább visszahúzódik és csak arról és csak akkor amikor muszáj, vagy ha már ILLIK (pl. szülinapkor felhív). Nem beszélünk semmilyen közelebbi dologról, felszínes témáink vannak, milyen az idő, hogy megy a munka, hogy vagyunk, mit csinálunk?

Én felhívnám de egy jó beszélgetésre nem nyitott...viszont ha nem hívom akkor meg én érzem rosszul magam. Mi kb havonta megyünk haza.


köszi a válaszokat.

2012. nov. 27. 08:19
 7/12 anonim ***** válasza:

4 éve vagyok együtt a párommal és 5 hónapja együtt is élünk.


Soha nem hívtam fel az anyóst és ő se engem. A fiát felhívja heti 1x, általában megkérdezi tőle, hogy "hogy vagyok" meg a végén mondja, hogy "üdvözöl engem is". Kb. ennyi. :)

2012. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 11 éve ismerkedtünk meg a párommal,9 éve vagyunk házasok,van 2 kisfiunk,4 és 8 évesek.

2x laktunk anyóséknál,mind a 2x fejvesztve menekültem:(!

Szerencsére külön tudtunk költözni,az pedig még nagyobb szerencse,hogy 240 km-re lakunk.

A férjem sem hívogatja túl gyakran,mert elég fárasztó,nem örül a gyerekek sikerének,sem a fiáénak,állandóan csak panaszkodik,így én sem hívom szívesen.


Ha hívom,akkor nem veszi fel,hívom aznap még 2x,még mindig nem veszi fel,és ő van megsértődve...

Ha mégis sikerül beszélnünk,akkor csak panaszkodik,legtöbbször a sógornőmre,és a másik fiára,nekik meg rólunk megy a susmus,így nem vagyok rá kíváncsi!Még szerencse,hogy a sógorékkal én jóban vagyok:)!


Egész nap internetezik,de mégsem tud felhívni minket skype-on,vagy nem is ír.

Én azért rendszeresen küldök neki a gyerekekről képet,hogy ébredjen fel,de nem veszi a lapot:(!

2012. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10 év és 3 gyerek után sem hívom az anyósomat :) Ő szokott néha, de ez sem gyakori. Férjem szokott beszélni vele gyakrabban, végül is az ő anyukája. Egyébként jó a viszonyunk ám, de nem hívogatjuk egymást :)
2012. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ééértem, akkor nem aggódom emiatt többé. Köszi :D
2012. nov. 27. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!