Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor 20 éves voltál, milyen...

Amikor 20 éves voltál, milyen volt az életed? Hol éltél, kikkel? Mik voltak a céljaid, álmaid? Elérted őket?

Figyelt kérdés

Ha most vagy 20, vagy huszonéves, akkor is írj!


Köszönöm szépen.


2012. nov. 21. 20:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Most vagyok 20 :)

Bekerültem álmaim egyetemére két évvel ezelőtt (Színművészeti), még 2 évem van. Diákmunkázom heti 3-4 alkalommal, viszont a szüleim is támogatnak. Pesten élek az egyetem kollégiumában, ahol rengeteg hasonló érdeklődésű barátot szereztem. Sokat bulizunk, sőt, rengeteget! :)Van egy párom, akit mindennél jobban szeretek, a szakmában dolgozik, támogat, segít, közös az érdeklődésünk, világnézetünk, hobbijaink, minden jó. :) A régi gimis barátaimmal is tartjuk a kapcsolatot, sokan jöttek Pestre, gyakran találkozunk. Ennél jobb most nem is lehetne! :)

20L

2013. ápr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szinten 20-éves nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, a szüleimel élek sajnos már évek óta nem jó velük a kapcsolatom mert sajnos Alkoholisták.Érettségim úgy ahogy sikerült 2-3as al és utána beíratkoztam egy OKJ-ra jövőre végzek, és el akarok költözni tesómhoz és munka mellett tanulni, szeretném pótolni a kimaradt tudásomat hogy egyetemre mehessek. Ha ez nem jön össze akkor külföldre akarok kimenni és az okj-s szakmámal munkát találni, nőn nem is gondolkodom mert nem is volt és úgy érzem nincs is szükségem jellenleg rá.


20/F

2015. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!