Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor 20 éves voltál, milyen...

Amikor 20 éves voltál, milyen volt az életed? Hol éltél, kikkel? Mik voltak a céljaid, álmaid? Elérted őket?

Figyelt kérdés

Ha most vagy 20, vagy huszonéves, akkor is írj!


Köszönöm szépen.


2012. nov. 21. 20:54
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok, a szüleimmel élek és dolgozom. Egyetemre felvettek, de passzív éven vagyok, mert munka mellett nem bírom. Elég sokat dolgozom, viszont jól keresek. Szórakozni nem járok, barátnőm egy van, barátom/szerelmem sose volt. Az önbizalmam alulról súrolja a pincét.. Elég kilátástalannak látom a jövőmet, mert csak a pénzt gyüjtöm és valahogy úgy érzem elmegy mellettem a fiatalságom..
2012. nov. 21. 21:55
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:33-nak


21.17-es vagyok.

Hogy boldog vagyok-e??

Igen! Határozottan igen.

40 éves vagyok. Egészséges. Van egy belevaló 20 éves fiam akire büszke vagyok. Van egy párom aki a tenyerén hord. Odavan értem, és én is érte.. Van hobbim kettő is. Van munkám. Nincsenek anyagi gondjaink.Van két testvérem akiket szintén imádok..

Mégis mi kéne még??? Szóval határozottan boldog vagyok, és elégedett..

2012. nov. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20 éves koromban jött az életem egyik legboldogabb időszaka...
2012. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Szülőkkel éltem és főiskolára jártam. Reméltem, hogy jó lesz majd ha végzek, bár tudtam, hogy nem lesz könnyű aztán rábäsztam. Hiába voltam jó a szakmámban, hiába volt 5évnyi gyakorlatom, hiába ismertem az itteni vezetőket mégsem jutottam semmire sem.

Naívan elmentem egyetemre, hogy majd úgy hátha sikerül. A francokat... Most kezdhetem újra az életem, ami érdekelne az megint több éves tanulás lenne és sajnos megint egy olyan szakma, ami túltelített illetve zárt közösség. És kedvem sincs már az iskolapados tanuláshoz. Közben lett egy hobbim, a béka segg€ alól kezdtem, de kinőttem magam, elértem valamit, amit 2 napja leromboltak.

Unom, hogy 3-4 évente újra kell kezdenem!

Unom, hogy ha elérek valamit, (amire büszke is lehetek) akkor azt valaki/k mindig lerombolják.


Amúgy az akkor kitűzött célok egy részét elértem. Álmaimat nem és már nincsenek.

2012. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Januárban leszek 21 éves. Egyetemista vagyok, albérletben lakom, 200 km-re a szüleimtől és a páromtól (vele 2 és fél éve vagyunk együtt). Van egy lakótársam, akivel jól kijövök, szaktársaim, akik szintén jófejek, nagyjából jól érzem magam itt. Nyár elején diplomázom majd, utána szeretnénk összeköltözni a barátommal, megállni a saját lábunkon, és boldogan élni :) Közös célunk, hogy kellemes életet éljünk, ne kelljen napról-napra élnünk, családot alapítsunk, hasonlók. Álmunk elköltözni egy lakatlan szigetre, ahol csak mi vagyunk, a napsütés és a kék ég :D
2012. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Hm 20 evesen, eppen nem egeszen egy szerelmi banaton tul, foiskolan kezdtem, ahova veletlensegbol keveredtem, belemntem egy kapcsolatba ami eleg lapos volt, anyum unszolasara, mert o azt a pasit kinezte nekem. 23 evesen elvegeztem a fosulit, majd 25 evesen masoddiplomaztam. Foiskolan az almom az volt, h utazzak es vegre szabad legyek. Sikerult a Malev-hez bejutnom, ahol eloszor boldog majd nem annyira boldog voltam. Almom volt kulfoldon elni egyszer, akkor meg Nemeto-ban gondolkodtam a vegen Ausztralia partjaira sodort az elet 27 evesen. Ekkor mentem szet a baratommal. Kezdet nehez, de kinottem magam es 30 evesen egy nagyon klassz allasban landoltam, vezetoi pozicio, mindenfele juttatas. 29 evesen hazat vettem, egyedul, egyedulallo keresettel, amire en raktam le segitseg nelkul a depositot es fizetem a hitelt a banknak kenyelmesen. Almom volt meg, egy csodalatos ferj es csalad. ez reszben megvalosult, 35 evesen eletet adtam egy yonyoru kislanynak, o a kincsem. Ferjemmel elvagyok, jo ember, szereti a lanyunkat, csak mas kultura es nekem kicsit erzelmileg sivar es baromi trehany. De ez az ozzy kultura sajnos. ez a resze mar nem annyira jott be. Anyagi gondjaink nincsenek, bar arak dragulnak, de jol elunk.

Osszevetve nem panaszkodhatom es mikor elkeseredem kicsit lelkileg probalom rugdosni magam, hisz mindent elertem amit szerettem volna, lehet h nem olyan optimalisan mint megalmodtam, de hey lehetne rosszabb is... Igy idosebb fejjel rajottem h az egeszseg a szeretet a legfontosabb a tobbi csak korites. 38N

2012. nov. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

20 évesen épp elkezdtem dolgozni rendesen, aztán összeköltöztem a pasimmal. Tervek? Eljegyzés, esküvő, gyerekek, gondtalan élet.

Most 24 vagyok (nemsokára 25), a pasi ment a levesbe, a terveimmel együtt... De egyáltalán nem bánom, mert megvalósítottuk a 16 éves kori álmunkat, a legjobb barátnőimmel élek :D És most találtam egy pasit, aki... aki teljesen más, mint eddig bárki, és akivel a tervek sokkal-sokkal valóságosabbak :)

2012. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

20 évesen anyámmal éltem.

Dolgoztam fodrászként,nem szeretem.

Nem voltak nagy terveim, vártam a nagy szerelmet,és mindenképp szeretem volna egy másik munkát.

Elértem,de csak kb 29 évesen.

2012. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
20 évesen otthagytam az egyetemet, mert nem élveztem és külföldre költöztem. Volt egy barátom akihez nagy reményeket fűztem, de vége lett. jelentkeztem az egyetemre külföldre, felvettek, most ide járok, mellette dolgozom és új párt találtam. Most vagyok 21. Eddig jól haladok ha azt nézem, külföldi egyetem, munka, már csak el kéne végezni...látok jövőt :)
2012. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

20 évesen albérletben éltem a párommal, és dolgoztam, mellette főiskolára jártam. A főiskolát nem szerettem, rájöttem, hogy nem tudnék abban a szakmában dolgozni. Az akkori állásomat otthagytam és egy nagy cégnél helyezkedtem el, mert az biztosabb jövőnek tűnt, és szerettem is. Be is jött, azóta is ott vagyok. Sikerült félre tennünk, és 21 éves voltam, mikor vettünk egy saját lakást (hitel persze). Még abban az évben terhes lettem, és 22 éves voltam, mikor megszületett a lányunk. Az első, akit utána követett a második és a harmadik. :) Mikor a harmadikat vártuk, összeházasodtunk.

Most itthon vagyok a gyerekekkel, mert a legkisebb még nincs egy éves, de távmunkában dolgozom is közben itthonról.


Azt mondhatom, hogy elértem az álmaimat, mindig nagycsaládra vágytam, sőt, 3 lányra, mert nekem is 2 nővérem van :) Boldog vagyok. A munkámat is szeretem. Nem nagy dolog, sima alkalmazott vagyok, de hát valakinek annak is kell lennie :). És így lesz időm a gyerekekre is mindig. Most 27 múltam. Párommal 10 éve szeretjük egymást.

2012. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!