Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a visszauta...

Meddig lehet bírni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt a párommal(ő 24éves, én 21). Még mind a ketten a szüleinknél élünk. Tegnap anyukámék elmentek itthonról egész délutánra és én nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk, gondoltam ez jó alkalom, hogy egy hatalmasat szeretkezzünk. A páromnak le kellett mennie a kocsihoz én ezt kihasználva magamra kaptam a legszexibb míderem és egy szexi harisnyát harisnya tartóval meg egy magassarkút és amikor jött be az ajtón én már így vártam. Erre ő el kezdett velem ordítani amint meglátott, hogy én most tényleg komolyan gondoltam-e ezt amikor megígértem neki, hogy pihenünk délután...

Persze én rögtön elsírtam magam, mert mindenre számítottam, de azért erre nem. Szerintem totál megalázó volt ez a helyzet, hogy ott álltam olyan szerkóba mint egy prosti és még kb. úgy is bánt velem, amikor én csak meg szerettem volna lepni. Természetesen jól összevesztünk, bár ő nem értette, hogy nekem ez miért kellemetlen... Mindig ezt csinálja, állandóan visszautasít, soha nem szeretne velem lenni, havi 2-3 max. amikor az én igényem legalább heti 3-4 lenne, de persze nem akarja, hogy szakítsunk, mert hogy ő SZERET! és szeret velem szexelni! ??? Én ezt komolyan nem értem, ha szeret és szeret velem szeretkezni akkor miért így reagál? Miért nem képes velem többet együtt lenni, főleg akkor amikor kettesben vagyunk. Van még ilyen férfi rajta kívül? Teljesen kétségbe vagyok esve, nem érzem magam nőnek és ez már legalább 3-4 éve így megy. Meddig lehet ez bírni? Én szeretem őt, komolyan gondolom a kapcsolatunkat és megszakad a szívem amikor arra gondolok, hogy nem kaphatom meg őt...


2012. nov. 18. 14:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
87%

Vakon tippelek, de a parodnal az elhizas kozrejatszhat abban, hogy csokkent a szexualis etvagya.

Korul kellene jarnod a temat es ovatosan beszelni vele.

Nem keveset hizott es alapban sem volt vekony testalkatu.

Ez egyreszt mentanisan is zavarhatja, az onbecsulese lehet h nem az igazi, nem erzi magat talan jol a boreben, nem epp "ferfiallat" tipus lett, hanem bujos, vagy morgos macko.

Masreszt az elhizas fiatal ferfiaknal is siman okozhat vagycsokkenest, elvileg nagy merteku tulsulynal a tesztoszteron termelodese megzuhan, azaz nem is kivanja annyira, plusz tobb iranybol lehetnek fizikai akadalyok, merevedesi gondok.

Lehet h te eszre sem vetted meg, de lehet h mar volt baj az allokepessegevel onkielegites soran es emiatt nem mer kezdemenyezni, fel, hogy elotted is felsul.

Olvass utana es kezdj el aprankent, finoman beszelni errol.

2012. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Pontosan abban a cipőben járok mint te! A férjem sokáig nem mondta el mi a baja velem, aztán annyit cseszegettem hogy elmondta; a súlyommal van gond! Nem akarlak megbántani de szerintem ez a probléma csak ő se meri megmondani neked. Én 3 hónapja szültem, ezért van rajtam fognivaló. Egyébként az én emberem is olyan kategória volt hogy még a legyet is röptében. Nálunk is szép és jó volt minden aztán terhes lettem és elkezdtem hízni. Azóta vannak ilyen gondjaink és teljesen megértelek mert én is csak arra tudok gondolni hogy az a sok nő kellett neki én meg nem...
2012. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁ, hidd el ha vele szoktál rá a heti 4-re, meg ennyire vehemens volt az elején, akkor ilyen változást nem fog produkálni 1-2 év alatt egy pasi, pláne 24 évesen. ennyi idősen én naponta nyomtam volna ha mindig lett volna kivel.

Tapasztalatból mondom, ha már nem kíván annyira mint rég akkor van ez. Nem tud beindulni rád, sőt már annyira hamar a merevedése se jön, és ilyenkor idő kérdése hogy hol keres mást. Havi 3-4 az semmi, az heti egy, ilyet nem bír egy pasi se, min heti 3x illik levezetni a feszültséget, csak úgy tűnik nem veled teszi. Sajnállak mert szegény fejeddel még mindig azt hiszed h olyan mint az elején és szeret, sőt ki is teszel magadért, látni hogy te is szereted, pedig baromira nem frankó ez a szitu már. Hiába viszel bele változatosságot, érdektelen vagy neki.

2012. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

az én párom is 24 éves, ha tehetné, sztem napi 2x is szeretkezne velem, de hát ugye meló, kimerültség, egyebek :)


nem is kell semmilyen cuccba bújnom, elég ha fürdés előtt elslisszolok előtte meztelenül, és már rám is veti magát :)


én mondom néked a valót, nem normális, hogy nem akar szexelni. az emberem 2m magas és igencsak túlsúlyos, és ennek ellenére is simán áll a kuksi akármikor. ha a tescoban smárolunk egy vadat az eldugottabb részeken, akkor meg pláne :)

2012. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenki segített valamivel így több szempontól át tudom gondolni mi lenne a legjobb vagy hát a kevésbé rosszabb megoldás! Köszönöm szépen!
2012. nov. 19. 20:56
 36/37 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt:kamaszként összejöttünk, nagy szerelem, sok szex, összeköltözés, majd havi 1-2 szex. Nálunk is ő hízot fel 100kiló fölé. Csak a zabálás érdekelte, mindentől elfáradt. Én rengeteget próbáltam beszélni vele, hogy ez így rossz nekem, segítek a fogyásban is, de túl büszke volt, azt mondta vagy így is szeretem őt vagy így jártam. Ez szerintem önzés volt tőle. Kiábrándultam, lett szeretőm, és elhagytam őt. Úgy érzem jól tettem, mert nem tudtam változtatni a kapcsolatunkon.
2012. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Na és milyen megoldásokon töröd a fejed? Megkérdezhetem milyen megyében lax?

Amúgy még mindig tartom magam ahhoz, hogy véletlen se veled vagy a te súlyoddal van a gond, de talán még az övével sem, hanem valszeg más úton elégül ki, max fél hogy nem bírná a tempót annyira mint az elején. azért 120 kg már bőven rossz!

2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!