Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a visszauta...

Meddig lehet bírni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt a párommal(ő 24éves, én 21). Még mind a ketten a szüleinknél élünk. Tegnap anyukámék elmentek itthonról egész délutánra és én nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk, gondoltam ez jó alkalom, hogy egy hatalmasat szeretkezzünk. A páromnak le kellett mennie a kocsihoz én ezt kihasználva magamra kaptam a legszexibb míderem és egy szexi harisnyát harisnya tartóval meg egy magassarkút és amikor jött be az ajtón én már így vártam. Erre ő el kezdett velem ordítani amint meglátott, hogy én most tényleg komolyan gondoltam-e ezt amikor megígértem neki, hogy pihenünk délután...

Persze én rögtön elsírtam magam, mert mindenre számítottam, de azért erre nem. Szerintem totál megalázó volt ez a helyzet, hogy ott álltam olyan szerkóba mint egy prosti és még kb. úgy is bánt velem, amikor én csak meg szerettem volna lepni. Természetesen jól összevesztünk, bár ő nem értette, hogy nekem ez miért kellemetlen... Mindig ezt csinálja, állandóan visszautasít, soha nem szeretne velem lenni, havi 2-3 max. amikor az én igényem legalább heti 3-4 lenne, de persze nem akarja, hogy szakítsunk, mert hogy ő SZERET! és szeret velem szexelni! ??? Én ezt komolyan nem értem, ha szeret és szeret velem szeretkezni akkor miért így reagál? Miért nem képes velem többet együtt lenni, főleg akkor amikor kettesben vagyunk. Van még ilyen férfi rajta kívül? Teljesen kétségbe vagyok esve, nem érzem magam nőnek és ez már legalább 3-4 éve így megy. Meddig lehet ez bírni? Én szeretem őt, komolyan gondolom a kapcsolatunkat és megszakad a szívem amikor arra gondolok, hogy nem kaphatom meg őt...


2012. nov. 18. 14:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom,de úgy néz ki nem kíván a párod,bár azt nem írtad de mindig ilyen volt?a kapcsolatotok elején is?tény ,hogy az évek alatt kevesebb lesz a szex,de hogy igy visszautasítson az túlzás.
2012. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek kevesebb szex is elég.
2012. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%
Igen, vannak ilyen férfiak. Egyszerűen töketlenek, aszexuálisak. Sajnos úgysem fogsz lelépni mellőle, pedig teljesen tönkre fog tenni. Már most is írod, hogy nem érzed magad nőnek, ez csak fokozódni fog, eljutsz egy olyan szintre, hogy egy db sz.rnak sem fogod magad érezni, nemhogy nőnek. Ha ezt akarod, tessék, maradj vele! Sajnos, tudom, miről beszélek.
2012. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%
Az első válaszolóval értek egyet. Nem szeret és nem is kíván. Esetleg lehet, hogy van egy harmadik is. Beszéltél már vele erről? Mit mondott, miért van ez?
2012. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Régen sokkal többször voltunk együtt, szinten minden nap amikor találkoztunk az olyan heti 3-4. Vele veszítettem el a szüzességemet és ha lehet ilyet mondani "ő szoktatott hozzá" a heti 3-4 alkalomhoz.

Igen beszéltem vele legalább ezerszer. Erre az a válasz mindig, hogy ő nagyon sajnálja és nem tehet róla, de fáradt és meg fog változni és ha spontán csinálnánk akkor minden jobb lenne. Szerintem a tegnapi szitunál spontánabbat nem lehetett volna létrehozni...

2012. nov. 18. 15:10
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ilyent ismeretlenben kijelenteni, hogy nem szeret. Valóban van ilyen, hogy valakinek kevesebb igénye van a szexre, az összes többi duma csak megjátszás és megfelelési kényszer az általánosításoknak.

a nők is gyakran hivatkoznak fejfájásra, de attól még szeretik a párjukat. Hát úgy tűnik pasiban is van ilyen. Persze ettől a párod még reagálhatott volna higgadtabban is. Lehet alapból az a baj, hogy szülőknél éltek és nem tud lazítani.

2012. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarlak megbántani, de szerintem rád unt.
2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
6. voltam. Már értem mi a baj. Nem, nem volt ez sem spontán. Csak akkor tudtok együtt lenni a a helyzet úgy hozza és ez már nem spontán. Ez okozhat némi frusztrációt.
2012. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Igen lehet abban valami, hogy nem neki való már ez a szülőknél élős dolog. És persze az is lehet, hogy rám unt. De azt nem értem csak, hogy ha rám unt, akkor neki is jobb lenne az, hogyha egy olyan nővel lenne akit nem un... Akkor meg miért nem szakít?
2012. nov. 18. 15:19
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is igy történt. Most elváltunk, egyedül maradtam egy kicsivel. Addig lépj, amig nem bonyolódsz bele. Te több szexet kivánsz, ő nem. Nem kell az okát firtatni, lépj és keress olyan pasit, akit ugyanúgy tudsz szeretni, de többet szexeltek. Könyörgöm, ebbe bele lehet őrülni, tedd meg a lépést!
2012. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!