Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a visszauta...

Meddig lehet bírni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt a párommal(ő 24éves, én 21). Még mind a ketten a szüleinknél élünk. Tegnap anyukámék elmentek itthonról egész délutánra és én nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk, gondoltam ez jó alkalom, hogy egy hatalmasat szeretkezzünk. A páromnak le kellett mennie a kocsihoz én ezt kihasználva magamra kaptam a legszexibb míderem és egy szexi harisnyát harisnya tartóval meg egy magassarkút és amikor jött be az ajtón én már így vártam. Erre ő el kezdett velem ordítani amint meglátott, hogy én most tényleg komolyan gondoltam-e ezt amikor megígértem neki, hogy pihenünk délután...

Persze én rögtön elsírtam magam, mert mindenre számítottam, de azért erre nem. Szerintem totál megalázó volt ez a helyzet, hogy ott álltam olyan szerkóba mint egy prosti és még kb. úgy is bánt velem, amikor én csak meg szerettem volna lepni. Természetesen jól összevesztünk, bár ő nem értette, hogy nekem ez miért kellemetlen... Mindig ezt csinálja, állandóan visszautasít, soha nem szeretne velem lenni, havi 2-3 max. amikor az én igényem legalább heti 3-4 lenne, de persze nem akarja, hogy szakítsunk, mert hogy ő SZERET! és szeret velem szexelni! ??? Én ezt komolyan nem értem, ha szeret és szeret velem szeretkezni akkor miért így reagál? Miért nem képes velem többet együtt lenni, főleg akkor amikor kettesben vagyunk. Van még ilyen férfi rajta kívül? Teljesen kétségbe vagyok esve, nem érzem magam nőnek és ez már legalább 3-4 éve így megy. Meddig lehet ez bírni? Én szeretem őt, komolyan gondolom a kapcsolatunkat és megszakad a szívem amikor arra gondolok, hogy nem kaphatom meg őt...


2012. nov. 18. 14:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha most vagy 21 éves és ez már 3-4 éve így megy, akkor mikor volt jó? És meddig tartott az a jó? Hát, ez nem egy igazi kapcsolat.
2012. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
nem azzal van baj h nem kívánja a szexet, az előfordul. Az a fura h leordított! Inkább ez a nagy baj, hisz teljesen porig alázott....elmondhatta volna kulturált módon h most nincs kedve. Ne kötekedésképp de változtál mostanában? Híztál stb?
2012. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Màskor is szoktam ìgy öltözni ès nagyon szereti a letöbb szexi fehèrnemümet töle kaptam, a harisnyàkèrt pedig totàl oda van.

A kapcsolatunk elsö kèt ève jò volt legalàbbis ami a szexet illeti. Elèg hamar lefeküdtünk mivel ö imàdta a szexet ès alig bìrt magàval. Ha meg merevedèsi problèmài vannak akkor igazàn elmondhatnà. Nem egy betegsège volt màr minden idöben mellette àlltam. Tudnia kène hogy elöttem semmit nem kell szègyelnie.

2012. nov. 18. 16:00
 24/37 A kérdező kommentje:
Hìzni hìztam vagyis hìztunk együtt. A kapcsolat eleje òta èn olyan 13 kilòt ö pedig 30at. Kèrdeztem màr sokszor hogy ez e a promblèmàja mert akkor együtt elkezdhetnènk fogyòzni. Nem mondom hogy most bomba nö vagyok de az ö gerince màr mütve is volt a sulya miatt szòval ideje lenne fogynunk... de igazàbòl ö azt mondja hogy igy is tetszem neki ès nem làtom rajta pl. az utcàn se hogy szègyelne...
2012. nov. 18. 16:06
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy leordított, nagyon nagy bunkóság volt tőle! Más pasi bármit megadna egy ilyen csajért, amilyen te vagy! Én azt mondom, szakíts. Egy jó kapcsolat nem merül ki a szerelemben, igenis kell a szex, fiatalok vagytok, nem pedig 20 éves házasok, hogy elég lenne havi 1-2 alkalom. Azon sem csodálkoznék, ha te megcsalnád. Nem vetnélek meg érte. De mivel szerelmes vagy, nyilván nem fogod megtenni, de az én barátnőm megtette a pasijával. Eleve távkapcsolatban éltek, mert a pasi külföldön dolgozott. 3-4 hétig nem találkoztak, aztán hazajött a pasi 2 hétre, és egyszerüen nem volt szex, ha volt is, tartott 5 percig. Ez így ment éveken keresztül, hiába beszélt a barátnőm a pasival, nem ért semmit. Úgyhogy szerintem dobd fel a szakítás ötletét, vajon mit lép rá!
2012. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon furcsa néhány válaszoló véleménye...

Ott áll egy dögös nőci, talpig szexre készen, és a pasi, ahelyett, hogy férfi lenne, aztán ágyba vinné, elkezd nyafogni, hogy de ő fáradt....

Ha annyira szeret és kíván, zsákot is húzhatnál, akkor is rád mászna, amikor csak lehetősége lenne rá.

Ez a kapcsolat még bőven kamasz korotokban kezdődött, lehet, ideje lenne továbblépni a felnőtt életbe. Keress mást! Hidd el, van, akit tudsz szeretni, csak sokan beleposhadnak a langyos pocsolyába, mert a meglévőért már nem kell harcolni, nem kell a legjobb oldaladat mutatni, "jó az úgy".

Ha szakítana a pasid veled, azt maximum azért tenné, mert talált mást. Addig meg a szamár is jó...

2012. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%
Hány kiló vagy és milyen magas? Nem hanyagoltad el magad egy kicsit?
2012. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
154cm 60kg. De igen nyilvàn elhanyagoltam magam ez az èn hibàm ès ha nem is 100szàzalèkosan küzdök hogy fogyjak de azèrt igyekszem mostanàban jobban odafigyelni csak sajnos egyetem ès munka mellett nincs meg az a rendszer amit szeretnèk az ètkezèsben ès a sportban. Persze rossz kifogás. Csak azt nem èrtem hogy a párom magával teljesen megvan elègedve amikor ö 183cm ès 125kg...
2012. nov. 18. 16:23
 29/37 anonim ***** válasza:
86%
Jesszusom 125 kg. akkor "agyonnyom téged"!Végeredményben nem te vagy elhizott és ápolatlan, hanem a pároddal van a probléma. Elõfordulhat, hogy a párodnál probléma van, de mivel a férfiak az ilyesmit jól tudják titkolni, igy mélyen el kell beszélgetned vele.
2012. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Figyu. Ahogy az idő telik változik minden. Nem biztos hogy a te hibád, vagy hogy az övé, hanem az időé. Megváltoztok egymás mellett és ennyi. Igazából szerintem itt az ideje, hogy mérlegelj. Pro kontra. Szerintem egy nagyon jó lépés lenne az, hogy ezt megbeszéld vele. Ha nem akarja, akkor te is tudod mit kell tenned. Nem vagy még 60 éves, hogy lemondj a szex örömeiről. Egyébként hatalmas tiszteletlenség volt ez a részéről.
2012. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!