Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet bírni a visszauta...

Meddig lehet bírni a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Több mint 6 éve vagyunk együtt a párommal(ő 24éves, én 21). Még mind a ketten a szüleinknél élünk. Tegnap anyukámék elmentek itthonról egész délutánra és én nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk, gondoltam ez jó alkalom, hogy egy hatalmasat szeretkezzünk. A páromnak le kellett mennie a kocsihoz én ezt kihasználva magamra kaptam a legszexibb míderem és egy szexi harisnyát harisnya tartóval meg egy magassarkút és amikor jött be az ajtón én már így vártam. Erre ő el kezdett velem ordítani amint meglátott, hogy én most tényleg komolyan gondoltam-e ezt amikor megígértem neki, hogy pihenünk délután...

Persze én rögtön elsírtam magam, mert mindenre számítottam, de azért erre nem. Szerintem totál megalázó volt ez a helyzet, hogy ott álltam olyan szerkóba mint egy prosti és még kb. úgy is bánt velem, amikor én csak meg szerettem volna lepni. Természetesen jól összevesztünk, bár ő nem értette, hogy nekem ez miért kellemetlen... Mindig ezt csinálja, állandóan visszautasít, soha nem szeretne velem lenni, havi 2-3 max. amikor az én igényem legalább heti 3-4 lenne, de persze nem akarja, hogy szakítsunk, mert hogy ő SZERET! és szeret velem szexelni! ??? Én ezt komolyan nem értem, ha szeret és szeret velem szeretkezni akkor miért így reagál? Miért nem képes velem többet együtt lenni, főleg akkor amikor kettesben vagyunk. Van még ilyen férfi rajta kívül? Teljesen kétségbe vagyok esve, nem érzem magam nőnek és ez már legalább 3-4 éve így megy. Meddig lehet ez bírni? Én szeretem őt, komolyan gondolom a kapcsolatunkat és megszakad a szívem amikor arra gondolok, hogy nem kaphatom meg őt...


2012. nov. 18. 14:53
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Sajnos én is azt gondolom, hogy ha nem lépek ki a kapcsolatból akkor egész életemben bánni fogom, hogy nem próbáltam meg olyat keresni, aki boldoggá tud tenni. Csak félek hogy nem találok még egy olyan férfit akit ennyire szeretnék...
2012. nov. 18. 15:23
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
Tehát a jó kapcsolat egyenlő a jó szexel. Tehát ha teszem azt a partnerrel történik valami, ami miatt nehézkes se válik, vagy megszűnik a szexuális élet, akkor tovább kell lepni. Ez igen, ez ám a szerelem.....
2012. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elhinni mindent a reklámoknak: vadító ruci, fehérnemű, illatfelhő. Gondold el, ott állsz, s a pasidnak fel van adva a lecke: teljesíteni!! Lekonyul szegény azonnal. Ehelyett beszélgettetek volna, simogatás, ölelés, egymás szemébe nézés...s lassan az ágyban vagytok. Ez intim, hangulatos, és van építkezés, ráhangolódás, és nem kötelező szorgalmi feladat. A B.K.-ban Juli is nővérke jelmezt húzott. Az én párom halálra röhögte volna magát, de hogy szex nem lett volna, az biztos.

Szóval ettől még szerethet a párod, csak az ilyen erőltetett kampányfogásoktól idegenkedik.

2012. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem így van, jó szex nem egyenlő a jó kapcsolattal. DE! Ha esetleg valamilyen szervi baja lenne, vagy komoly lelki baja, és tudnék róla és feltételezzük hogy ugye ha két ember meghitt szeret teljes kapcsolatban él, akkor igenis tudnék róla, akkor megérteném. Hogyha tudnám az okát akkor én is másképpen állnék a dolgokhoz. De amíg mismásol ezzel kapcsolatban addig vagy azt érzem hogy megcsal, vagy épp azt hogy undorodik tőlem, vagy hogy nem szeret. Mondtam már neki, hogy el kéne mennünk vagy terápiára vagy esetleg szexuálpszichológushoz, hátha meg tudják mondani mi az oka annak, hogy egy ember eleinte imádja a szexet, majd szép lassan szinten utálja...
2012. nov. 18. 15:35
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Összesen az a baja, hogy neki ennyi elég. Pont.
2012. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod valóban szeret,akkor nem ordit le, hanem megdicsér. Szépen odasugja a füledbe, hogy gyere pihenjünk és amikor kedvünk tartja, akkor neki esünk, de nagyon tetszik, hogy igy láthatlak.


Viszont az is lehet, hogy az háboritotta fel, hogy olyanná tetted magadat, mint egy prost@.


Máskor is öltöztél igy neki?Ha igen,akkor hogyan fogadta?

2012. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Még csak 21 éves vagy,mi lesz később ha már most is ennyi elég neki?Neked pedig nem elég,vagy változtatok,vagy ennek ugysem lesz jó vége.
2012. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
61%
Megcsal. Lehet társkeresőzik is titokba. Rá kell kérdezni konkrétan!
2012. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanez a helyzet, már 2 éve, hiába kértem nem változtak a dolgok, szerinte az rendben van, havi egyszer vagyunk együtt, azt is csak úgy ha én rámászok, ha neked ez így nem felel meg, akkor lépj ki a kapcsolatból, én valamiért nem tudom megtenni.
2012. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
lehet merevedési problémái vannak. és ezt viccen kívül mondom
2012. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!