Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most már nagyon kivagyunk!...

Most már nagyon kivagyunk! Valaki tanácsolna valamit?

Figyelt kérdés

Elég fura a helyzetünk a vőlegényemmel... 1 éve albérletből költöztünk vissza a szülői házba mert anyósomat ápolni kellett, ezt én el is vállaltam.

Pár hónappal később sajnos elhunyt.

A probléma az, hogy itt maradtunk 3-an a vőlegényem és a testvére közös házában, és egyszerűen nem bírunk együtt élni...

Most meg a párját is ideköltöztette a megkérdezésünk nélkül, úgy hogy semmit se fizet...

Feladtam mindent, hogy ápolhassam az édesanyját, a munkámat ott hagytam, mindenünket eladtuk...és ezt kapjuk cserébe.. hogy mióta itt élünk ebben a lakásban, csak én és a párom takarítunk, és amíg az anyukáját ápoltam addig ő bulizni járt, meg nyaralni, meg hát hagyjuk hogy volt hogy egy hétig be se köszönt az anyukájának, de ha igen akkor is olyan stílusban beszélt vele, hogy azt hittem én pofozom fel..


Már próbáltunk 100X beszélni vele de nem ment..


Úgy érzem, hogy fizetés nélküli cseléd vagyok és a páromat se akarom tovább nyüstölni, de ez így nem mehet tovább.. Komolyan mondom, hogy egyenesen gyűlölöm és bár soha többé ne látnám..


Én már teljesen kikészültem, albérletbe nem akarunk menni egyrészt azért mert a párom hallani se akar róla, hogy van saját ház mi meg albérletbe menjünk, a másik meg az, hogy nem is nagyon tehetjük meg így, hogy babát szeretnénk!

Már áruljuk a házat reális áron mivel mind a két tulaj ugye el akar innen menni, de sajnos hónapok óta egy jelentkező sincs!

Kifizetésre lehetőségünk nincs..

Lentebb nem tudjuk vinni az árat, mert akkor meg nem tudunk a fele árából hová menni.., mivel hitelt nem kapunk, mert csak 4-6 órával vagyunk bejelentve, és nem is nagyon szeretnénk. Igazából tudom, hogy el kéne adni a házat, de ez jelenleg annyira kilátástalan, hogy belepusztulunk...


Ha valakinek van bármi ötlete, nagyon szívesen venném!


Ne haragudjatok, hogy kicsit kiborultam, de már úgy érzem nem sokáig bírom, de a páromat meg szeretem és nem akarnám, hogy egyedül maradjon a gondjával!


2012. nov. 17. 13:41
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a kérdező pontoz, de felettébb gyanús, hogy a válaszírás után 5 perc múlva ott az értékelés. Nem életszerű, hogy valaki azért szörfözik itt, hogy a frissen befutó válaszokat lepontozza - témától függetlenül. Általában a kérdező tart ki hosszan, s reagál azonnal.

Az oldalnak valóban a fő hibája az, hogy lehetőséget ad arra, hogy egyesek boxzsáknak tekinthessék a pontozást, személyes indulataik levezetésére.

Vagy lehessen leiratkozni: én nem vagyok kíváncsi, hogy hány százalékban tartják hasznosnak a véleményemet. Csupán jószándékkal, jóindulattal leírom azt, amit gondolok a témáról. De furcsa, hogy 60% körüli hozzászóló értékes normális, korrekt válaszokat ír. A 95%-os meg valószínű csak olyanhoz szól hozzá, ahol az ilyen lepontozók nem is járnak. Szóval ez egy kritikus pontja ennek az oldalnak, nem megbízható, félrevezető, indulatokra épülő, s név nélkül felelőtlenségre is lehetőséget ad. Az ember nevet azon, hogy az "ég kék" válasz 100% értékelést kap, mikor a kérdés az, hogy hányat fial a macska egy évben.Komolytalanná teszi ezt az egyébként hasznosnak is mondható fórumot.

2012. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Na beszéltem a párommal, és úgy néz ki, hogy megtaláltuk a tökéletes megoldást! Elég kézenfekvő, csak eddig nem jutott eszünkbe! Megpróbáljuk eladás helyett, elcserélni a lakást, egy ikerházra, és talán elég lesz a félretett pénzünk hogy kipótoljuk!

Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszát, mert enélkül sosem jutott volna eszünkbe ez a lehetőség! Most viszont nagyon boldog vagyok, hogy kiutat találunk remélhetőleg ebből a helyzetből! :D

Talán cserélni könnyebb lesz a mai világban, mint eladni!

2012. nov. 18. 09:55
 43/45 anonim ***** válasza:
55%
Ha már beavattál a gondjaidba, elmondanád, hogy miként realizálódna ez? Tehát ti kérnétek egy ikerházat, s annak két felébe költöznétek te a pároddal, ill. a tesó a párjával?Mert így együtt, de egymástól függetlenül. És a két ikres összeköltözne a teljes örökölt házatokba? Vagy a tesó maradna ahol van, és a mostani részetekbe költözne az iker-rész tulajdonosa? Erre kíváncsi vagyok valóban.
2012. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltuk hogy az egyik felebe mi a masikba meg ok! Lattam sok olyan hazat cserere ahol az egyik feleben nem lakik senki.. Meg azt nem hinnem hogy pl 8 fo akarna 1 lakasba koltzni, de gondolom oket ez a lakas nem erdekli...De lehet olyan haz is amit csak meg kell osztani... A lenyeg a csere
2012. nov. 18. 17:57
 45/45 anonim ***** válasza:
Aha. Hát egy ilyet valóban jó lenne kifogni. Ha így hirdetitek, biztos egybevág valakinek a terveivel. Sok szerencsét hozzá!
2012. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!