Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb idegállapotban vagyok, ha történik velem valami rossz, akár kis dolog akár nagy, olyan állapotba kerülök hogy teljesen kivagyok tőle...Mindenen stresszelek, idegeskedek, görcsbe rándul a gyomrom, majd szét pattan a fejem, elkezd a gyomrom is fájni tőle...és én is megváltozok, ha suliba kéne mennem inkább ellógok mintsem bemenjek, nem tudok mit csinálni magammal, csak a gondjaimmal tudok foglalkozni és idegeskedni rajta...és bunkó leszek mindenkivel meg önfejű...

Tanácsolták már hogy menjek pszihológushoz, ez oké, de ha szóba hozom szüleim kiröhögnem meg hogy nem kell ez nekem meg sokba is kerülne...Akkor mégis mitcsináljak? nem bírom már...:S



2012. nov. 11. 23:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

Próbálkozhatsz a területi nevelési tanácsadóban és a sulid iskolapszichológusánál (ha van ilyen).

Itt egy hasznos link:

[link]

2012. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én ezt ajánlom neked:


http://www.youtube.com/watch?v=OM49ViekiYY

2012. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!