Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek kéne lennem/mit...

Milyennek kéne lennem/mit kéne tennem egy komoly kapcsolatért?

Figyelt kérdés

A korosztályomban (19-25) lévő lányok mennyire alkalmasak komoly párkapcsolatra?


Ha van bármi kérdésetek nyugodtan kérdezzetek.


Majd ha valaki több dolgot is megtud rólam, akkor akár képet is küldök neki, hogy elmondhassa a véleményét rólam kompletten.


2012. aug. 28. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy valaki alkalmas-e komoly kapcsolatra, egyáltalán nem a külső határozza meg.


Leginkább az intelligencia, a neveltetés, az életbölcsesség, a tolerancia, a tudatosság és még lehetne sorolni........na és az, hogy feltételek nélkül képes legyen szeretni a Párját.

2012. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ugye a külső fogja meg a lányokat (és fordítva is így van).


A többiben egyet értek. Csak szeretném megtudni, hogy vajon velem van-e a baj, vagy csak nem vagyok szerencsés ismerkedés terén, vagy mi lehet a probléma?

2012. aug. 28. 21:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Lényeges a külső, legfőképpen az ápoltság. De az olyan lány, aki már elég érett komoly kapcsolatra, nem dönt kizárólag a külső alapján, hanem azt is nézi, hogy van-e a férfinek szíve és lelke, mert szerintem hosszú távon ez a legfontosabb.
2012. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
mindenki alkalmas rá, ha akarja
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

és ebben a korosztályban egy-két kivételtől eltekintve vannak ilyen lányok?


különben elvileg nem kell lepedővel takargatni az arcomat, mert nem mondanak csúnyának.

2012. aug. 28. 21:17
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor úgy fogalmazok, hogy engem alkalmasnak tud-e találni egy hozzám illő lány?
2012. aug. 28. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden férfinak van szíve, ez mindig kiderül. Még sose találkoztam szívtelen, igazán férfias férfival.

A lényeg, hogy viselkedjen férfiasan, fizessék ki az italomat, nyissák ki előttem az ajtót az első randin, és legyenek kicsit lazák.

2012. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
légyszives ne trollkodj 72%-os!
2012. aug. 28. 21:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Szívesen veszek még hasznos válaszokat.
2012. aug. 28. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, a leírtak még mind kevesek ahhoz, hogy ezt meg lehessen állapítani, a következők miatt: összejöhetsz egy lánnyal, akiről kiderül, hogy bár neki is komolyak a szándékai, de nem illetek össze, ilyen esetben a legjobb szándék mellett is szakítás lesz a vége. A hangsúly azon van, hogy összeilletek-e. Két remek ember kapcsolata is fordulhat rosszra, ha más irányba tartanak, nem tudnak megnyílni egymás előtt, mert valami hiányzik - a közös hullámhossz.


"A korosztályomban (19-25) lévő lányok mennyire alkalmasak komoly párkapcsolatra?" Kicsit megkérdőjelezed ennek a korosztálynak a megbízhatóságát és azt, hogy az ilyen idős lányok tudják-e egyáltalán, hogy mit akarnak. Gondolom, te is tisztában vagy vele, hogy ez nem kor, sokkal inkább személyiség kérdése. Természetesen egy érett lány is még érettebbé válik 30-40 éves korára, de vannak alapvetően butuska, érzelmi analfabéta nők, akik a korral sem változnak. És éppígy vannak olyanok, akik már 20 évesen sem a szőke herceget várják, hanem tudatosan azt keresik, aki valóban illik hozzájuk, és ebben az esetben a külső már valóban másodlagos. Mindig azt mondom, hogy amikor már vita van, gond van senki nem a szép szöszi barátnője mellét nézi, és nem a hercege kockás hasát taperolja. Márpedig a vitás helyzetek, és azok megoldása mutatja meg igazán, hogy jó-e a kapcsolat, amiben vagyunk.

Sok fiú a külsejét és az anyagi helyzetét okolja a párkapcsolati szerencsétlenségéért, holott egy komoly kapcsolatban ennek csak a finomított változatai a fontosak: tehát nem a tökéletes külső, hanem az ápoltság, és nem a hatszámjegyű fizetés, hanem az igyekezet, a tenni akarás. (Igen, tudom, ebbe mindenki bele fog kötni, de a véleményem azért csak elmondhatom. A párom munkanélküli, tudom, miről beszélek.)


Egy szónak is száz a vége: ISMERKEDNI, BESZÉLGETNI kell. Sokat. Nyitottnak, lazának, fiatalosnak, de komolynak és érettnek kell lenni. Ha azt mutatod, amilyen vagy, akkor a lány sem vesz zsákbamacskát és idővel kiderül, hogy nemcsak külön-külön, de együtt is megérettetek egy komoly kapcsolatra.

2012. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!