Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek kéne lennem/mit...

Milyennek kéne lennem/mit kéne tennem egy komoly kapcsolatért?

Figyelt kérdés

A korosztályomban (19-25) lévő lányok mennyire alkalmasak komoly párkapcsolatra?


Ha van bármi kérdésetek nyugodtan kérdezzetek.


Majd ha valaki több dolgot is megtud rólam, akkor akár képet is küldök neki, hogy elmondhassa a véleményét rólam kompletten.


2012. aug. 28. 20:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!


netes társkeresős tapasztalataim alapján, a netes társkeresős lányok 99%-ig éretlenek egy komoly kapcsolatra. (a szőke herceget várják, kockás hassal, és fehér lóval)


úgy látszik az érett lányok kerülik a társkereső oldalakat.


különben nagyon kevés érett férfi/nő van. így egy érett férfi vagy nő helyzete nagyon nehéz hogy megtalálhassa a hozzá illő párját.

2012. aug. 29. 08:25
 12/13 anonim ***** válasza:

10. vagyok.


Tapasztalatból írtam, amit írtam. Én is interneten ismerkedtem(bár nem társkereső oldalon, és nem ilyen céllal.) Sok - hozzáteszem: értelmes - fiúval beszéltem, akikkel akár kapcsolat is kialakulhatott volna, de idővel kiütközött volna, hogy valami hiányzik.

Aztán - ugyanitt - megismertem a párom. Másfél év beszélgetés és ismerkedés után találka, azóta (több mint egy éve) együtt vagyunk. A 19.(!) szülinapomat már együtt ünnepeltük tavaly(!). A másik felem.


Nem komoly, érett lányt nehéz találni, abból van bőven (a sok kóró közt van szép számmal virág is, egy idő után már könnyen kiszűri az ember azokat, akikkel érdemes is foglalkozni) Az a nehéz, hogy hozzád illőt találj. Ezzel a problémával pedig nem csak te küzdesz, hanem mindenki.


Sok sikert és türelmet kívánok!

2012. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hol ismerkedtél meg a pároddal? priviben esetleg megírod ha nem publikus?
2012. aug. 29. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!