Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem az Apámmal,...

Mit kéne tennem az Apámmal, ha már a fejem verném falba tőle?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök (megőrülünk a tesómmal) Apánk viselkedésétől.

Egyszerűen kényszere van arra, hogy kölcsönkérjen. Mindenhol és mindenkitől! Sokkal jobban keres, mint én mégis képes napok alatt elverni mindet, és nem tudunk úgy találkozni vele, hogy ne kérjen kölcsön (vagy ne ugráltassa körbe magát, de az más tészta)


Az egy dolog, hogy már mi érezzük kínosan magunkat egy olyan ismerős közelében, akinek Apánk tartozik (ritka, akinek nem), de már egyszerűen nincs is kedvünk menni hozzá emiatt. Ha nagy nehezen rászánjuk magunkat, akkor is gyomorgörccsel... Ha felhív, legszívesebben azonnal a falhoz is vágnám már néha a telefont. :-( Pedig általában elég nyugodt embernek tartom magam.

Természetesen ha nem adunk, még ő van megsértődve.


Mit kéne tennünk? Hogy kéne a tudtára adnunk, hogy lélekölő, amit csinál?


2012. szept. 6. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő van megsértődve?? Akkor sértődjön! Ha jobban keres, mint te, nem értem miért adsz neki.
2012. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el panaszkodni hogy mennyire nincs pénzed, csökkent a fizud, akármi találj ki valamit, hogy már te is tartozol fűnek-fának. Jobbat nem tudok, nekem ez vált be.
2012. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hja, ne adj neki semmit.
2012. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!